PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott 404 következő hozzászólás idegen nyelvű



moman
28-11-09, 04:55
Én Jelenleg vBSEO'd linkek én fórumon.

Amikor a felhasználó elküld egy hozzászólást egy idegen nyelvet a teljes szerkesztő (nem gyors válasz), kapsz egy 404 után átirányítás (a poszt még készül, bár). Próbáltam ezt, és anélkül, hogy HTML razzia engedélyezve van, és nem hozott eredményt. Lehet, hogy van egy pillantást ez?

vBET
28-11-09, 20:53
Ez az üzenet íródott más nyelven. Ez a fórum nem történik meg a leírt helyzet. Ezért kérjük, küldjön nekem egy privát üzenetet a címe a forum (és egy linket a téma), így tudom ellenőrizni azt.

moman
29-11-09, 00:47
Én már nem ez a probléma letiltása után vBSEO a html takarítás. Köszönöm egyébként a választ!

vBET
29-11-09, 00:49
Igen - ez nagyon fontos, hogy nem használja semmi, ami törli HTML hozzászólás - egyébként vBET elveszíti információt arról, hogy mi már lefordított (azaz BBCode lang és langtitle), és mely területeket nem kell lefordítani, de még újra kell kódolni.

moman
29-11-09, 21:51
Van helyette telepített mod froum vB.org és állítsa be a végrehajtás érdekében 65000 - ez nem zavarja vBET úgy tűnik, ellentétben vBSEO rendszere, amely csavaros fel.

vBET
29-11-09, 23:36
Igen - vBET használ 1000 végrehajtása érdekében, így ha történik valami megjegyzést azután, hogy már nem befolyásolja, hogy hogyan vBET működik.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1