PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Alkalmi Problémák URL konverzió



simit patel
25-11-09, 18:06
Helló,

Már a vBET óta 2.X ágat, és már fejlesztése az út mentén. én csak frissíteni 3.2.2.

most, amikor kattintson a zászlók, látom az URL-t is változik. Néha azonban az oldal betöltődik rendesen, de máskor, én egyszerűen csak egy fehér oldalt, amely azt mondja: "az oldal nem található". oldalamon van informedtrades.com. nekem van vbseo telepítve is.

Láttam néhány ember jelentési hasonló tapasztalatai, de nem láttam senkit beszélünk bekövetkezése csak néhány alkalommal, és nem látok, akik még csak egy probléma után újabb frissítés. Sajnálom, ha ez már foglalkozott, és én tévedtem.

olyan ötleteket, hogy hogyan oldja meg a problémát?

köszönöm
simit

vBET
25-11-09, 20:44
Szia. Azt hiszem, megtaláltam a mintát. A forum kapcsolatokat, amelyek speciális karakterek azt állította, hogy nem található. Nem tudom miért még.

Nem vagyunk képesek reprodukálni azt a szerverek (mint látod itt is jól működik), ezért kérjük PM nekem hozzáférési adatait a Admin CP és FTP.

jorgejgm
26-11-09, 00:03
Helló,

Már a vBET óta 2.X ágat, és már fejlesztése az út mentén. én csak frissíteni 3.2.2.

most, amikor kattintson a zászlók, látom az URL-t is változik. Néha azonban az oldal betöltődik rendesen, de máskor, én egyszerűen csak egy fehér oldalt, amely azt mondja: "az oldal nem található". oldalamon van informedtrades.com. nekem van vbseo telepítve is.

Láttam néhány ember jelentési hasonló tapasztalatai, de nem láttam senkit beszélünk bekövetkezése csak néhány alkalommal, és nem látok, akik még csak egy probléma után újabb frissítés. Sajnálom, ha ez már foglalkozott, és én tévedtem.

olyan ötleteket, hogy hogyan oldja meg a problémát?

köszönöm
simit
Hello, én is megtörtént egyszer, de ha újra az oldalt újra, és nem jól. Az igazság az, hogy a ritka, üdvözlet.

vBET
26-11-09, 04:55
Az igazság az, hogy nem számít az, mint ez ritka - ez nem történhet meg egyáltalán, és mi mindent megteszünk, hogy ez működik, egész idő alatt:)

simit patel
26-11-09, 16:18
i visszatért a vBET 312., hogy jól működik. igen, a probléma kapcsolódik valamilyen különbség a 312 és 322. is, amikor visszatért a 312, az első dolgom volt egy termék felülírja. a probléma továbbra is fennállt. akkor, amikor feltöltötte a fájlokat a 312, úgy tűnt, hogy megoldja a problémát. igen, talán a probléma vonatkozik a fájl szerkesztéséhez között 312 és 322.

Érdemes megjegyezni, hogy nekem van vbblogs telepítve. ez nem volt hatással egyáltalán URL-blog nem is írt a külföldi karakter. sem 322, sem 312.

Nagyon szeretném kihasználni az új funkciók 322. van egyébként, amit tehetek, hogy figyelembe véve a helyzet?

köszönöm
simit

Hozzátette: és persze nekem van a legújabb vbseo telepítve.

vBET
26-11-09, 16:23
Nem a legjobb ötlet, hogy újratelepíti készült, amikor a támogatás a fórumon ...

Én is megtudja, hogy ez olyan kérdés, vBSEO konfigurációt. A minta, amely már a téma nem engedi, hogy külföldi jelek:


'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',


meg kell valahogy így:


'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',


De ne változtassa meg kézzel. Az ilyen minta sok helyen vBSEO konfiguráció. Kérjük PM nekem hozzáférési adatait a vBSEO CP és én is megtudja, melyik konfigurációs paraméter felelős ezért.

vBET
26-11-09, 16:38
Az ok rossz vBSEO konfiguráció.

Állítsa be a lehetőség "Csere nem angol karaktereket az URL?" A "Keep nem angol karaktereket az URL-ekben".

Ez a titokzatosan eltűnnek mi integrációs kézikönyv. Elnézést a bajok:) csak paramétert, és minden rendben lesz:)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
Az ok rossz vBSEO konfiguráció.

Állítsa be a lehetőség "Csere nem angol karaktereket az URL?" A "Keep nem angol karaktereket az URL-ekben".

Ez a titokzatosan eltűnnek mi integrációs kézikönyv. Elnézést a bajok:) csak paramétert, és minden rendben lesz:)

A spanyol probléma van a betűk E LEVELEK N, O, í, stb stb (a Fordítás Eltávolítás N, O, I."A nem angol karakterek cseréje" vbseo n betű vagy (I) aktívvá tett az URL-címet. Ez nagyon jó, a seo."Folyamatosan nem angol karakterek az URL" opcióval karakterek helyébe ~. Valami, ami befolyásolja a seo sokkal. A jövőbeni felülvizsgálatai alkalmával, a VB lesz "oldva", vagy technikailag lehetetlen?.köszönöm.

vBET
26-11-09, 20:12
"A nem angol karakterek cseréje" vbseo n betű vagy (I) aktívvá tett az URL-címet. Ez nagyon jó, a seo."Folyamatosan nem angol karakterek az URL" opcióval karakterek helyébe ~. Valami, ami befolyásolja a seo sokkal. A jövőbeni felülvizsgálatai alkalmával, a VB lesz "oldva", vagy technikailag lehetetlen?.köszönöm.

Ezt úgy tehetjük meg vBSEO - vBET nem tett ilyen cserék. Meg kell megfelelően beállítani vBSEO. Egyszerre lehetőséget, hogy nem tartják Espagnol karakterek ans is beállíthatja manuálisan FORUM_DIR / inclues / config_vbseo.php paramétert $ vbseo_custom_char_replacement. Köszönöm, hogy képes lesz együttműködni lefordított URL, és megtartani a jelenlegi URL-a anyanyelvén, mint azok, ahol.

Nézd meg itt:

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

Ez az URL, ahol a lengyel betűk (mint śąęć) változott köszönhetően $ vbseo_custom_char_replacement, és még mindig tart az összes többi nem angol betűket. Ez ugyanaz linket a japán:

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

Szintén ez a jó példa, hogy miért kellene megtartani nem angol / Espagnol karaktert - néhány nyelv noly nem angol / Espagnol karaktereket.

Ez példa, hogyan lehet a $ vbseo_custom_char_replacement értéket (a lengyel betű):


$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);


Szóval mint látod - tarthatjuk isten SEO módja a meglévő kapcsolatokat, és nyitott lefordított linkek 52 nyelven:)

Remélem, ez segít, ha minden más kérdés csak kérdez - mi vagyunk itt, hogy segítsen:)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
Nagyon köszönöm ismét működik tökéletesen. Köszönöm.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1