PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott \\ U200b \\ u200b



norku
13-03-11, 18:15
Kezdek \\ u200b \\ u200b az én véletlen kérdés a vendégek kitöltésével a regisztráció során. Én googled, és úgy tűnik nem vagyok egyedül. Minden oldalak rákattintottam az eredmények segítségével vBET. Van ötleted, hogy mi okozza ezt a \\ u200b \\ u200b dolog?

kamilkurczak
14-03-11, 09:22
Úgy gondolom, hogy ez egy vBET bug, úgyhogy meg kell próbálni az én teszt fórum.
Meg tudod magyarázni, mit kellene tennem, hogy reprodukálja azt a teszt fórumon? (Kérjük, - lépésről lépésre).

Azt is adj, és url a helyszínen példa.
Köszönöm. Ha ez lesz a hiba, én költözik be bug részben és próbáld megoldani az én teszt fórum.

norku
14-03-11, 09:30
Szia.

Én csak láttam, hogy megtörténjen a regisztrációs oldalon, így megismételni akkor csak meg kell, hogy elérje "nyilvántartás" az én vendég üzenetet fogod látni, hogy mellette "véletlen kérdés".

www.xxxxx.com/

kamilkurczak
14-03-11, 09:42
Csináltam egy tesztet venni (test_user - törölheti), és nem vettem észre ezt a kérdést. Talán lehet, hogy ez a véletlen üzenetét a teszt fórumon? Hogyan kell csinálni ezt?

norku
14-03-11, 09:59
Úgy tűnik, hogy történik német nyelven. Elnézést kérek, én meg persze rámutattak, hogy ki. Íme egy példa:

Zufällige Frage: A welchem \\ u200b \\ u200bJahr haben dem Zweiten Weltkrieg 2 beginnen? (Deutschland Angriffe Lengyelország)?

kamilkurczak
14-03-11, 10:06
ok, de szeretnék készíteni ugyanazt az üzenetet a regisztráció után az én testo fórum - hogyan tudok csinálni? ahol admincp tudom csinálni ezt? Az összes információ lesz szükség. Köszönöm

norku
14-03-11, 10:34
Ahelyett, hogy az idejét vesztegeti fogok tanulni jelent kérdéseket oly módon, hogy minden információ ott van az elején. Bocs:) Én vagyok a VSA - Advanced Regisztráció (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=236117), hogy a véletlenszerű kérdések.

kamilkurczak
14-03-11, 10:40
ok, így telepíti a mod az én teszt fórum és kipróbálni. Valószínűleg van szükség, hogy egy integrációs ezzel a mod.

norku
14-03-11, 10:56
Oké. Jól hangzik.

kamilkurczak
15-03-11, 11:30
még dolgoznak rajta:)

kamilkurczak
16-03-11, 09:58
ok tudom reprodukálni azt a teszt fórumon még ez a mod van tiltva (más részén fórum), így ez egy vBET bug. Én mozog ez a téma a hiba jelentési részt, és megoldani azt!

norku
16-03-11, 10:19
Oké. Köszönöm.

freddie3218
16-03-11, 14:15
Csak, hogy tudd,

Az is történik a francia nyelvet.

Akkor nézd meg itt (ellenőrizze az ár a végén):

150 $ GYÁRTÁS AUSTIN OBO (http://kokoku.ca/forums/showthread.php?t=456&language=fr)

Fordítja "Irányár" a "Prix \\ u200b \\ u200bde vente". Meg kell "Prix de vente".

kamilkurczak
30-03-11, 23:29
Helló,
Tudom megoldani! Tette a szerveren

1. megnyitására, szerkesztésére, és egy másolatot a fájl:
fórum root / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. ebben a fájlban található:

$result =& str_replace('\u003d', '=', str_replace ('\u0026', '&', $result));

3. és cserélje ki:

$result =& str_replace(array('\u003d','\u0026', '\u200b'), array('=', '&', ' '), $result);
4. mentése és kipróbálni.

Szerepelni fog a következő relase!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1