PDA

Teljes verzió megtekintése: Statisztikák Kérjük?



nitra1000
25-02-11, 21:04
Mindezek az élelmiszer-történetek zseniális de kell a tényeket, hogy egy döntést, így ha bárki segíteni azzal, hogy a következő

VB verzió:
VBSEO?: Version száma / dátuma install:
VBET verzió / időpontja install:

És a következő grafikonok a Google-tól szolgáltatások ...
Index oldal grafikon előtt és után (webmester)
Webhely sebesség grafikon előtt és után (webmester)
Search Engine találat előtt és után (elemző)
Visszafordulási arány előtt és után (elemző)
Találat a natív Látogatószám előtt és után (elemző)

Tudom, hogy ez egy nagy kér ... de azt hiszem, csak az összes információ tudtam, hogy megfelelő megalapozott döntést aout vásárol a termék ...

vBET
26-02-11, 12:30
Hello. Sajnos nincs ilyen adatokat - ez a fórum vBET telepítette a kezdetektől, így nem volt olyan "előtte". Egyes információk kapcsolódnak a felhasználók ebben a fórumban sub: vBET Jó Stories - vBulletin Enterprise Fordító (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/)

Még néhány ügyfelünk jogosult is a fórum kapcsolatokat, amelyek itt találja: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php így ellenőrizni a Google hány lefordított oldalak indexelve vannak bizonyos speciális honlap és a nyelvet.

Ha útmutató, hogyan jutunk a Google Analytics segítségével az Ön százalékos eredményét bejárata a fórum lefordított oldalak.

nitra1000
26-02-11, 16:41
Én szívesen csinál egy teljes értékű esettanulmányt az oldalamon az ingyenes verzió (része a napi munka, hogy elemzési dokumentáció, így könnyű lenne csinálni / érteni ).... Majd ha ez működik Vennék A Pro verzió ....

De tudom eltávolítani a branding és a outlinks teremt, miközben én csinálom? Mivel ezek lenne hatással az eredmények

Ez az egyetlen dolog, amit üzembe szeretek így ez egy megy

vBET
27-02-11, 21:32
Ha azt szeretnénk, hogy felszámolják hitel linkre ingyenes változat is elegendő, ha küld bármilyen adományt (a részleteket lásd a szabad változat oldalon). Kérjük fizetett változat több funkciót (például URL fordítás), és sokkal optimalizálva (a következő kiadásban már támogatni fogja a memóriát is gyorsítótárból leggyakrabban használt implementáció). Tehát, ha lesz, mint a szabad változat, akkor sem fog fizetni véglegesen e valami, amit akarsz:)

Mellett hitelt kapcsolat nincs semmi más, ezért azt hiszem, lehet futni is:) Ha bármilyen kérdése van, kérjük jövő csak kérdez - mi szívesen segít:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1