PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott nem tud változtatni nyelvet fórum és téma



Schmike
29-01-11, 10:27
ha tudom megváltoztatni a nyelvet alapértelmezett nyelvről a másikra lanugage egy fórumba vagy egy szál, az oldal nincs lefordítva.

az url nem helyes:

Fórum:
/ Fórumok / forumdisplay.php? 29-Welcome-to-PredatoryFishKeepers.com & language = de

téma:
/ Fórumok / showthread.php? 2806-Hello-I-élvezni-a-fajta-of-hal & language = hi

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
verziójának vBET használsz? Kérjük, illessze be ide a forum url és én ellenőrizze.
Köszönöm.

Schmike
31-01-11, 17:24
ez a verzió vBulletin 4.

url itt:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

kamilkurczak
01-02-11, 12:01
hello,

Voltam a helyszínen, és én észre, hogy csak nem fordították oldalon ezt a kapcsolatot:
& belül.
Amikor használja például a url:

http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/showthread.php?2868-For-all-tough-dr%C3%B8ftelser-about&language=da
van egy jó kapcsolatokat. Itt tesztelheti.

Ezért kérjük, ha használja valamilyen mod. Tiltsa le az összes mod egyenként és próbálja észrevenni a jó kapcsolatok nélkül (és belső).

Schmike
01-02-11, 13:49
amit mi vettem észre is. de nem volt más modok telepítve, amikor kipróbáltam. csak a közelmúltban i engedélyezve a facebook funkciót vBulletin.

kamilkurczak
01-02-11, 14:10
hmm köszönöm a megerősítést. Megpróbálom megtalálni a megoldást az Ön számára .. Köszönöm a türelmét.

Schmike
01-02-11, 15:05
welcome.

ez csak akkor történhet meg, amikor változik az alapértelmezett nyelv az angol. Azt hiszem, éppen a hiányzó URL kódolás, mivel "és" alapvetően "&". nem biztos, izé kifejezés azt a php.

kamilkurczak
02-02-11, 10:07
hello,
Nem tudom reprodukálni azt a teszt fórumon, ezért kérjük küldjön nekem (a PM) az FTP és admincp részleteket és azt is rögzíti, hogy a szerveren.
Köszönöm.

Schmike
02-02-11, 12:00
melyek azok a fájlok, hogy szükség van? Végül is meg kell csinálni az én élő fórumot. talán lehet mondani, hogy melyik fájlban és a vonal változtatni helyett?

kamilkurczak
02-02-11, 12:20
Nem tudom, hol a probléma most. Azt kell, hogy egy rönk és ellenőrizze. Jobb lesz ha teszem magam (gyorsabb).

Kérdeztelek konfliktust a previost után - azt mondta, hogy nincs konfliktus, ezért ellenőrizni kell, hogy rajtad szerveren.

Schmike
02-02-11, 12:25
küldött információk.

kamilkurczak
02-02-11, 12:53
Köszönöm. Én indul dolgozni a szerveren.

kamilkurczak
02-02-11, 13:05
is meg lehet próbálni, hogy egy SEO linkeket (nem vBSEO).
csak megy a admincp-> vBET-> fő és beállított opció:
Fordítás linkek típus létrehozása URL szerint SEO linket konszenzus (azaz "/ hu / cím)

után vegye fel az Ön számára. htaccess fájlt fórumok mappában a szabályok:

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

kamilkurczak
02-02-11, 14:05
Helló,

Próbálja ki most - meg kell működik most. Meg tudja erősíteni ezt?
Másrészt - ezt a kérdést lehet külön csak ehhez a vizsgálathoz fórum. A legfőbb fóruma ez működik tökéletesen.

Schmike
04-02-11, 05:43
jól néz ki most.

köszönöm.

mozog, hogy én élni fórum hamarosan.

próbálta segítségével SEO, de kaptam egy 404-es hiba:
Nem található

A kért URL / testvb / forums / pt / forum.php nem található a szerveren.

Emellett egy 404 Nem található hiba fordult elő próbál meg használni, ErrorDocument kezelni a kérést.

Schmike
04-02-11, 06:19
csak a beállítás az én élő fórumon is azonos probléma. mi változott kijavítani az én teszt fórumban?

Már letiltotta az én élő fórumot.

Youngster
04-02-11, 09:06
Én majd továbbadta Kamil, ha Kamil lesz fogjuk gondolni, hogy
Köszönöm

kamilkurczak
04-02-11, 09:31
Helló,

Kérem, küldjenek nekem a PM a admincp adatai - azt lehetővé teszi, hogy ez a vBET csak nekem, és én majd rögzítse az Ön számára.

kamilkurczak
04-02-11, 12:49
Tehát, ha szeretné szerkeszteni manualy, akkor:

1. nyitott, és egy másolatot a fájl:
fórum root / inlcudes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

2. ebben a fájlban található:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
3. és Csere:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
4. fájl mentése
5. kipróbálni

De ez nem igazi megoldás. Ez megszünteti bizonyos funkciók a webhelyen. Ez a kérdés adott a fórumot (nem tudom reprodukálni, hogy az én teszt fórum), így csak az tudja megoldani, hogy a szerveren (Kell admincp részleteket is).
Ha akarod, akkor használja ezt a megoldást -, hogy működik, de szeretném, hogy ellenőrizze egy másik megoldást a szerveren.

Kérjük, erősítse meg azt.

Köszönöm.

Schmike
05-02-11, 03:34
hogy működik az én élő fórum most.

Ha szeretné kipróbálni más felbontás, kérjük, tegye meg a vizsgálati helyszín. köszönöm.

kamilkurczak
07-02-11, 11:19
Igen, szeretném, hogy ellenőrizze azt.
Köszönöm a megerősítést:)

Schmike
12-02-11, 11:11
hogy a teszt jössz? nem tettél vele?

Youngster
12-02-11, 20:10
Kamil offline a hétvégére, ő lesz a hétfő, így várni, vagy adja át nekem:)

kamilkurczak
21-02-11, 09:13
igen, ez történik most:) köszönöm

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1