PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Ez a fórum hibás



bjornstrom
19-01-11, 14:28
Vettem a legújabb kiadása vBET, és néhány problémát. De az adminok használt nagyon szigorú feltételek mellett kiküldetés így csak nem lehet Hozzászólás hibaelhárítási téma.

1. Én nem használhatja URL: s az én téma, mert én dont volna 15 hozzászólás. Hogyan tegye egy linket az oldalamon a hibaelhárítás és hogyan tegyek, ha a. Htaccess tartalmát?

2. Nem tudok a PM a vBET csapatnak, mivel nekem nincs 10 hozzászólás a fórumon.

Látom, mit próbált csinálni (csökkenti spam), de ez nem igazán működik - meg kell Hozzászólás e-mail címre, vagy egy linket egy támogató eszköz, ha nem akarod, hogy használja a fórumot:)

kamilkurczak
20-01-11, 10:10
Helló,
Ok megpróbálom megoldani a problémát a téma.

kamilkurczak
21-01-11, 09:49
hello,

címen. 1. ez egy spam szűrő
címen. 2. Nem kell ezt a korlátozást, de én ellenőrizze.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1