PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott fórum már halott



mcattem
27-12-10, 07:43
Helló

Telepítettem már, de nem tudok belépni az én admincp többé, és a fórum már halott



mit kell tennem most

mateuszr
27-12-10, 08:59
Meg tudná leírni pontosabban? Már látogatható a forum, és ez jelenik meg, a szokásos módon .. de úgy tűnik, fordítások nem működnek.
Tudta Ön, hogy bármit tenni ebben a kérdésben? Minden változtatás, a konfigurációk?

mcattem
27-12-10, 12:21
Nem tudtam csak instaal a szoftver és richt távol volt, így

én csak látni üres oldalakat és Canot be, hogy én már admincp

így nem tudja, mit kell tenni

mateuszr
27-12-10, 12:33
de amikor ez történik? Úgy érti ezt -> http://www.ajsharez.net/forum? Látom ez az oldal normálisan ...

mcattem
27-12-10, 12:43
amit a fórum, de az összes fehér és admincp Mindegy, t be

mcattem
27-12-10, 12:53
Amikor megnyitom azt firefox látok semmit normális, de explorer nem

mcattem
27-12-10, 13:04
szia

az is fut jelenleg

Működik Firefox és az Explorer

Köszönöm

mateuszr
27-12-10, 13:32
lehetett valamit a böngésző;) De működik most, ok

mcattem
27-12-10, 13:40
azért kösz az Ön replay, amikor azt mondta, hogy látni lehetett a helyszínen a szokásos amit miért tryed a firefox

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1