PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Probléma, ha a látogatók regisztráció



tomee123
21-11-09, 20:28
Hello all, amikor a látogatók próbálja Csatlakozz Fórum mutassa meg nekik a következő üzenet választotta, hogy nem fogadja el a feltételeket a fórum, így nem tudja folytatni a rendszerleíró adatbázisban. Kattintson ide, hogy visszatérjen a főoldalra, vagy nyomja meg a "Vissza" gomb a böngészőben, ha elfogadja a fórum szabályait most. Ez a probléma minden nyelven Van megoldás erre a problémára? Köszönöm

vBET
21-11-09, 20:42
Kérjük PM nekem linket a fórumon.

tomee123
21-11-09, 20:53
syrionline.com/vb3

vBET
21-11-09, 21:25
Kérjük, használja vBET konfigurációt, és állítsa be, hogy már jobbra-balra érdekében - ez meg fog változni, hogy balról jobbra a megfelelő nyelvet. Most már nem olvasható sok ember számára.

Felhívjuk figyelmét, hogy az Opera mellett a forum nem olvasható - minden folyik.

Szintén nem találom a linket nyilvántartás - Néhány tipp, hol talál meg? :)

tomee123
21-11-09, 21:30
Hát megváltoztatta az irányt a fórum jobbról balra egy linket a rendszerleíró adatbázis syrionline.com/vb3/register.php? Language = en

vBET
21-11-09, 21:51
Ahogy látom ez történik is, mert nem lefordított oldal (nem vagyok benne biztos - én nem nem értem, hogy fordítás nélkül, de látom, hogy van figyelmeztetés helyett regisztrációs űrlap). Ezért azt gondolom, hogy nem hibás a vBET. Kérjük, ellenőrizze, hogy az eredeti oldalon, ha ugyanaz történne akkor is letilthatja vBET és ellenőrizze újra. Ha mégis történne, akkor meg kell nézni máshol, mert nem vBET hiba.

Kérem, tudassa velem igazam van.

tomee123
21-11-09, 22:05
Saját jól működik, és nincs gond bármilyen problémája fórum és regisztráció a fórum jól működik, de a probléma az, hogy amikor válasszon ki egy nyelvet más, mint az eredeti nyelven a fórum, például volt a látogató Ausztráliából válassza ki a nyelvét országokban nyilvántartásba vett Fórum mutatnak neki egy levelet, hogy nem ért egyet a szabályok Fórum Van egy ötleted?

tomee123
21-11-09, 22:09
Jól működik

http://www.syrionline.com/vb3/register.php

tomee123
21-11-09, 22:12
Nem működik, és a jóváhagyás, a törvények, a fórum és a nyomon követés megmutatja nekem hiba nem hagyta jóvá, a törvények http://www.syrionline.com/vb3/register.php?language=en

vBET
21-11-09, 22:41
Saját jól működik, és nincs gond bármilyen problémája fórum és regisztráció a fórum jól működik, de a probléma az, hogy amikor válasszon ki egy nyelvet más, mint az eredeti nyelven a fórum, például volt a látogató Ausztráliából válassza ki a nyelvét országokban nyilvántartásba vett Fórum mutatnak neki egy levelet, hogy nem ért egyet a szabályok Fórum Van egy ötleted?

Én keresem a nyomokat most.

vBET
21-11-09, 22:47
Egy nyom - ahogy én látom kattintás után regisztrációs gomb nem hozza meg a regisztrációs űrlap (url register.php?do=register), De csak beállítási mail (register.php?do=vMail).

Ebben a pillanatban fogalmam sincs, ez okozza a problémát, de egyszerűen ellenőrizni azt. Ha kérjük, változtassa meg egy pillanatra a konfiguráció, hogy kattintson regisztráció gombra generálhat az egész regisztrációs űrlapot. Továbbá kérjük, mondja meg, hogyan kell beállítani vBulletin, hogy viselkedése a tiéd fórum - fogom kipróbálni a mi teszt fórum.

tomee123
21-11-09, 23:07
Egy nyom - ahogy én látom kattintás után regisztrációs gomb nem hozza meg a regisztrációs űrlap (url register.php?do=register), De csak beállítási mail (register.php?do=vMail).

Ebben a pillanatban fogalmam sincs, ez okozza a problémát, de egyszerűen ellenőrizni azt. Ha kérjük, változtassa meg egy pillanatra a konfiguráció, hogy kattintson regisztráció gombra generálhat az egész regisztrációs űrlapot. Továbbá kérjük, mondja meg, hogyan kell beállítani vBulletin, hogy viselkedése a tiéd fórum - fogom kipróbálni a mi teszt fórum.

Abbahagytam a termék nem = Vmail
E-mailek ellenőrzése
A probléma továbbra is
Most azt mutatja, hogy a hivatkozás a regisztrációs űrlapot register.php? Ne = regisztrálj

vBulletin
Van egy engedéllyel igazi

vBET
21-11-09, 23:16
OK. Még mindig keresi. Egy tipp - talán van némi probléma átirányítás (ha 301 átirányítás történik, akkor az elveszett információkat megállapodás fórum feltételek). Fogok írni egy robot néhány perc, így fogom látni nem valami ilyesmi történik. Légy nyugodt - fogunk találni megoldást, hogy:)

vBET
21-11-09, 23:30
OK - I Know az oka. Ez az, amit gondoltam - van átirányítás, mert formában URL marad nyelv nélkül paramétert. Ezért átirányítás történik. Kíváncsi vagyok, miért URL formájában nem változott (meg kell) - Én meg fogja vizsgálni, hogy most:)

vBET
21-11-09, 23:35
Ön használ valamilyen mod, amely megváltoztatja URL formájában? Keresem a mod kódot, a html kód és a fórum html kód. Meg kell dolgozni. Tehát a jobb vizsgálatot fogok hozzá kell férniük a forum. Kérjük PM nekem való az FTP (valószínűleg nem fogok kell Admin CP).

vBET
22-11-09, 02:04
Az egyik fontos kérdés - Te fut vBET 3.x? ...

Úgy néz ki, van ingyenes vBET 2.x, amely most készült fordításokat, és nem támogatja a többnyelvű közösség számára. Ha szeretné, hogy a felhasználók üzeneteket írni a különböző nyelvek és iratkozzon fel a fórumon más országokból érkező, akkor meg kell vásárolni vBET 3.x engedélyt. Sajnálom, hogy nem kérdeztem meg az elején lenne biztonságos velünk standján rengeteg időt;)

tomee123
22-11-09, 19:17
Hát Te nem fogad el fizetséget a Western Union? Vajon nekem egy támogatója a termék zónák ((Közel-Kelet)) fizetnek: D

tomee123
23-11-09, 14:58
Hát Te nem fogad el fizetséget a Western Union? Vajon nekem egy támogatója a termék zónák ((Közel-Kelet)) fizetnek: D
Nem látok semmilyen választ! : O

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1