PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Szükségem van a segítségedre / véleményt nyilvánít a biztonsági probléma



dacho
23-11-10, 17:09
Azt, hogy a napi mentések az adatbázis
Én rendszeres mysqldump.
Amikor vissza a parancsot - mysql dbname <filetorestore.sql
Hiányzó nyelvi fordítási táblák
(Egyébként nincs hibaüzenet felújítás után véget ért)

Ez csak egy fordítási rendszer létrehozott táblázatok

Hogyan javasol megoldani ezt?

Mellesleg én Systeme ember is azt mondta, nem szereti a táblákat tartalmazó BLOB mező (mező kerüljék hogy - véleménye szerint)

mateuszr
25-11-10, 10:42
Helló,

használunk 3 cache táblákat minden nyelv okból minimalizálása használata hosszú szöveges mezők. Mindazonáltal, ha a szövegek nagy, meg kell tárolni őket cache ily módon, de ezek közül a rövid tárolásra kerül a teljesen indexelt oszlopokat.

Ha beszélünk a problémákat, nem pontosan értem, mire gondolsz .. Első alkalommal a írja, hogy a fordítási táblák hiányoznak, és egy másik alkalommal - semmi sem jön létre, DE ezeket a táblákat. Meg tudná leírni még egyszer?
Mindegy, bármi is legyen, azt javaslom, hogy nézd meg a backup fájlt, és ellenőrizze, ha ezek nem jönnek létre az elemek után alkalmazandó biztonsági mentés, vagy véletlenül, ők során távolítják el mentési folyamat, de nem teremtett újra, ha kész.

dacho
25-11-10, 20:05
Megpróbálom fel magamnak vissza pontokat, és magyarázza meg a hbaiaani az automatikus biztonságimásolat-rendszer létrehozása, az egyik, hogy a biztonsági másolatot, liomadrch: rendszeres mysqldump, ahogy én visszaad a hát, mysql: dbname <filetorestore.sql
מסיבה כלשהי הגיבוי ללא טבלאות שנוצרו עם Vbet

נ.ב.
אני לא מקבל שגיאה ב phpMyAdmin

kamilkurczak
27-11-10, 14:00
hello,
Ez nem vBET kérdés, mert a biztonsági mentés és visszaállítás is csak a MySQL nem vBET.
Kérjük, próbálja megjavítani az adatbázis táblák admincp-> Karbantartás-> Repair / optimalizálása asztalok talán táblázatok nem a mentés, mert megsérült. Kérjük, próbálja ki.

Másodszor, kérjük, ellenőrizze a mentés parancsot, lehet, hogy bizonyos korlátozások. Lehet, hogy biztonsági mentést készíteni csak a táblák az InnoDB motor.
vBET felhasználás táblák a MyISAM motor.

Nem ad megoldást, hogyan kell megjavítani, mert ez nem vBET kérdés.

Köszönöm

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1