PDA

Teljes verzió megtekintése: A Eltávolítás.



Taurus
28-10-10, 20:42
Tud kérek lépésről lépésre a eltávolítást. Továbbá, van egy módja annak, hogy megszabaduljon a nyelvi kódok, hogy marad a hozzászólás eltávolítás után?

Köszönöm.

kamilkurczak
29-10-10, 10:00
Eltávolítani vBET:
1. Meg kell szerkeszteni a vbseo kép eredeti változatának
Csak két fájlt feltölteni az Ön vBSEO csomag
forum / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php és
forum / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php

2. szerkeszteni meg. htaccess fájlt. csak törölje az összes vBET szabályok
3. disable vBET a plugin és termékek rendszere

törölni a [lang] címkék hozzá kézzel - törölnie kell kézzel vagy ..
akkor próbálja használni néhány MySql lekérdezés a phpmyadmin szerkeszteni a szövegeket [lang] belül.

Taurus
29-10-10, 11:42
Köszönöm. Én több ezer hozzászólás nyelvi címkék, így csinálom kézzel is ki a kérdést. Tud kérjük, adja meg nekem a MySQL lekérdezés tudok futtatni?

kamilkurczak
29-10-10, 12:17
hmm én nem tettem.
Itt van egy mysql query, hogy "tegyenek" minden hozzászólás a [lang =] tag:
- SELECT pagetext FROM `POST` WHERE pagetext LIKE '% [lang =% "
Hogyan töröljük a lang? Nem akarom, hogy károsítja a hozzászólás,

kamilkurczak
29-10-10, 12:46
igen, van egy lekérdezés, hogy minden hozzászólás a lang belül és ha akarod - tudod szerkeszteni kézzel.
ha szerkeszteni kézzel még lesz is hozzászólás a más nyelven, mint angolul.
(Anélkül, hogy információt nyelven)

nem tehetünk azt automatikusan, mert a Google nem ért egyet a cache fordítási eredmények túl sokáig. tilos tartják fordítások az adatbázisban hosszabb 15 napnál.
Tehát ha azt szeretnénk, hogy egy hozzászólás angolul - meg kell fordítani, hogy "kézzel"
Köszönöm

Taurus
29-10-10, 13:00
Értem ezt. Csak annyit szeretnék, hogy megszabaduljon a lang címkéket. Ez rendben van, ha a nyelv eredeti írt nyelvet.

kamilkurczak
29-10-10, 13:03
I dont bármilyen php scriptet, amely segítségével a szerveren törölni ezt a címkéket, így kell csinálni kézzel. Bocsánat

Taurus
29-10-10, 13:12
Kamil, hogyan csinálom a keze? Ez a több ezer hozzászólás! Lehetséges, hogy megtudja, kérem?

vBET
29-10-10, 19:28
Ha tényleg több ezer hozzászólás írt különböző nyelveken, akkor azt tanácsolom, hogy várjon legalább néhány napig, és várjon reakciója a felhasználók a tény, hogy most meg kell írni egy nyelven.

Különben is - eltávolítása vBET BBCode igényel php script. Fogunk készíteni, mint. Kérjük, várjon néhány napot az, hogy (most már a hétvégén, majd ünnep). Mivel nem valami sürgős reméljük, hogy kis késéssel elfogadható itt van:)

Kamil - kérjük, készítsen ilyen php script és PM a Taurus. Add meg azt vBET csomagot eszközök könyvtárba.

Taurus - a biztonság, mielőtt a script kérjük:
1. csukd be a fórum
2. teljes mértékben DB backup

Használat után:
1. ellenőrizze, néhány szál tudja, hogy a vBET BBCode
2. nyissa meg a fórumot ismét, ha minden jól wen vagy helyreállítása DB a mentés és lépjen kapcsolatba velünk, ha nem.

Kamil - kérjük utasítást használat a forgatókönyvet, mint megjegyzést.

Taurus
07-11-10, 16:38
Én továbbra is várja ezt a szkriptet. Minden frissítést kérlek!?

kamilkurczak
08-11-10, 10:13
Helló Taurus
Azt írta nekem PM utolsó hete, hogy lesz még használni vBET így
Azt indokolja a feladat később. Szüksége van még?

Taurus
08-11-10, 10:15
Sajnos nem Kamil. Én csak úgy, hogy sok probléma ezzel. Kérem, tudassa velem, ha képes lesz rá. Köszönöm szépen!

kamilkurczak
08-11-10, 13:30
ok, szóval, hogy ez téma "megmagyarázni" ismét

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1