PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vBET nem működik, ha a PHP fut, mint egy apache modul



moman
26-10-10, 01:26
Lásd ebben a témában:

A kérdés még mindig ott van.

Én nagyon szeretnék visszaváltani futó PHP Apache modul, hogy tudom kihasználni APC az alacsonyabb szerver terhelés. Ez azonban a következő a frissítést a PHP 5.2.14 amint az a fenti téma szünetek vBET nem tárolt fordítást. Oldalak egyszerűen üres, nincs hibaüzenet, vagy figyelmeztetéseket, az esetleges fordítások készülnének, amelyek még nem a cache.

Mikor vált a PHP-t CGI alkalmazás, minden rendben. Tud újabb pillantást, és nézd meg, hogy nem válik minden fényt ez? Van ötleted, hogy mi lehet a baj?

moman
26-10-10, 01:31
Wow-beszélni szerencsét!

Én a probléma megoldódott azzal, hogy kikapcsolja a "Delay közötti fordítások" beállítás.

Van valami ötlete, hogy miért ez a munka a PHP 5.0.77 Apache modulként, de nem a PHP 5.2.14? Milyen funkciókat ez a szolgáltatás használata?

kamilkurczak
26-10-10, 07:29
hello,
Fogom kérdezni, hogy Michał és írja ide

kamilkurczak
27-10-10, 11:33
Ez a funkció használja ezt a funkciót:
time_nanosleep (), de megnéztem, és ezt támogatja a PHP 5 változatban.
Ez nem érhető el csak Windows verziók alatt 5.3.

Van egy jó PHP, de valószínűleg van olyan kérdés, a PHP.
Itt van egy teljes listát a funkciók a verzió: PHP kiterjesztések listája:: Lista az összes betöltött bővítmények (http://www.satya-weblog.com/tools/php-extensions-list.php?expand =*)
Megtalálható ott time_nanosleep ().

Tudjuk, hogy egy teszt ezt a funkciót.
1. szerkesztheti a php fájl:

forum root/includes/vbenterprisetranslator_functions.php
2. megtalálni és megjegyzés:

if ($subTranslated && $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_google_delay']) {
3.paste után ezt a sort (miután comment)

if ($subTranslated && $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_google_delay'] && function_exists('time_nanosleep')) {
4. menj a admincp és engedélyezze ezt az opciót.
Ha ez lesz a munka - ha problémája van a PHP verziót (bizonyos kérdésekben - mivel a funkció time_nanosleep doesnt létezik).

moman
27-10-10, 15:27
Csináltam egy teszt fájlt, és function_exists (time_nanosleep) hamis. Nem vagyok biztos benne, miért lenne a helyzet.

Én egy unix szerver - valami ötleted? Köszönöm a választ!

kamilkurczak
27-10-10, 16:07
hamis, de igaznak kell lennie, mert a PHP 5-funkció exsist:
PHP: time_nanosleep - Kézi (http://php.net/manual/en/function.time-nanosleep.php)
Az előző hozzászólás én beillesztett egy URL-t, hogy az oldalon minden funkciót a PHP relase.

így van egy kérdés a PHP.

Mit kell tenni?
-Újra PHP vagy telepíteni egy másik verziót
Írni arról, hogy a PHP támogatja

Ez nem egy vBET kérdés így jelöli a téma megoldódott.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1