PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott hibaüzenet frissítés



simit patel
16-11-09, 17:46
hello,

Én jelenleg vBET 2,21 fut az oldalamon, a vBulletin 3.8.1 és 3.3.2 vbseo. Elmentem, hogy frissítsen vBET 3.12. Feltöltöttem a fájlokat írja felül a már meglévőket. Aztán ment admincp feltölteni a terméket. azonban, amikor bementem a admincp, kaptam a következő hibaüzenet:

Nem Újradeklarálhatjuk vbseo_thread_seotitle () in / home / user könyvtár / public_html / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 38

így nem tudtam bejelentkezni admincp feltölteni a terméket.

nekem van visszatért a vBET 2,21 fájlok most.

tudod, mi a probléma? Hogyan lehet megoldani ezt a hibaüzenetet?

köszönöm
simit

vBET
16-11-09, 17:59
hello,

Én jelenleg vBET 2,21 fut az oldalamon, a vBulletin 3.8.1 és 3.3.2 vbseo. Elmentem, hogy frissítsen vBET 3.12. Feltöltöttem a fájlokat írja felül a már meglévőket. Aztán ment admincp feltölteni a terméket. azonban, amikor bementem a admincp, kaptam a következő hibaüzenet:

Nem Újradeklarálhatjuk vbseo_thread_seotitle () in / home / user könyvtár / public_html / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 38

így nem tudtam bejelentkezni admincp feltölteni a terméket.

nekem van visszatért a vBET 2,21 fájlok most.

tudod, mi a probléma? Hogyan lehet megoldani ezt a hibaüzenetet?

köszönöm
simit

Ez normális jelenség, mert nem csináltam egész integráció leírt kézi és már kész részleges (már be van állítva. Htaccess szabályok). Kérjük, olvassa el itt:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1