Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja Provjerite vBET na vBulletin 5

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 2 od 2

Thread: PhotoPost pro pitanje

Junior Member
    Registracija
    Rujna 2010

Default PhotoPost pro pitanje

Bok, kada zamijeniti riječi 'dodatna direktorij' u prepisati datoteku. Je li to cijeli imenik? Ili jednostavno ->> / galerija /? Stalno me internih poslužitelja greške prilikom pokušaja da posjetite moj PhotoPost pro stranica.

Hvala vam, super proizvoda!

Ja uredio, u vBET >> Naslovna>> bi katalog>>> / galerija /

U mom glavnom. Htaccess dodao sam pravilo, gdje sam promijenio riječi 'dodatna direktorij' na galeriju

Stavio sam vbenterprisetranslator_front_controller.php promijeniti 'SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH' na moju Galerija mapu. Promijenjen put koristeći stvarne direktorij alat pronaći svoj put. dodano tih prepisati pravila. Hehehehe i još uvijek dobiti interne stranice pogreška poslužitelja. Ja sam zbunjen.
    Zadnji uredio El Caballo; 22-09-10 na 16:34.

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Da - integracija PhotoPost može biti bol. Znamo da, ali ne možemo olakšati. To je zato što PhotoPost ne podržavaju normalan način vBulletin stranica generacije (kuka global_complete nije podržan).

Molim Vas, dajte nam puni sadržaj. Htaccess datoteke s glavnog imenika i iz photpost imenika. Mi ćemo to provjeriti.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33