Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja Provjerite vBET na vBulletin 5

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 9 od 9

Thread: vBET-Rezultati za CoinForums.com instalirati

Član
    Registracija
    Travnja 2010

Default vBET-Rezultati za CoinForums.com instalirati

JA trčanje Novac Forum - kovanica prikupljanje informacija o novca, valuta, i poštanske narudžbe. - Novi forum posvećen novca, novca i drugih stvari. Upravo smo započeli nekoliko mjeseci prije.

Nakon instaliranja vBET Prošli tjedan smo već na početku dobiti puno hitova, posebno za našu galeriju, iz drugih zemalja osim SAD-a na njihovom materinjem jeziku.

Rezultati su već veliki, a Google je čak ni indeks svih naših stranica.

site:Novac Forum - kovanica prikupljanje informacija o novca, valuta, i poštanske narudžbe. se vraća 5840 od 25. travnja 2010 u Google. Rezultati u posljednjih nekoliko tjedana je oko ~ 350.

Velika proizvod, će vas držati ažurirana.

Član
    Registracija
    Travnja 2010

Stranica sada prikazuje: Stranice 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekundi) na Googleu.

Povećanje prometa je gotovo 3x i sada smo još uvijek prima povećati. Naš site je nova i to je forum + galerija kovanog novca i novca. Sada su dobivanje pregleda iz 85 različitih zemalja, u usporedbi s otprilike 20 prije instalacije.

Rezultati su vrlo povoljne.

VGF
    VGF is offline
    Član
    Registracija
    Travnja 2010

Quote Originally Posted by JinLeeHui View Post
    Bok,
    Žao nam je, Im novi na forumima. Moj posao je cjelovit pregled o organskim kineski zeleni čaj.
    Ako imate minutu, a zatim bi, molim Vas poruku mi koji je vaš omiljeni brand zelenog čaja?
    Hvala unaprijed,
    Vaš Jin
    lol ... ono tuš. Sada ću morati brinuti o međunarodnoj spameri i mislim ..

Quote Originally Posted by Jesh View Post
    Stranica sada prikazuje: Stranice 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekundi) na Googleu.

Povećanje prometa je gotovo 3x i sada smo još uvijek prima povećati. Naš site je nova i to je forum + galerija kovanog novca i novca. Sada su dobivanje pregleda iz 85 različitih zemalja, u usporedbi s otprilike 20 prije instalacije.

Rezultati su vrlo povoljne.
    Jesh, to je strašan. Ja sam gettin više u iskušenju probati ovo.

btw, ako to nije spomenuo prije ... Michal, ti si genije za inventing ovu. I ja sam iznenađen nitko nije ya kupio još.

Samo sam mogao vidjeti to je još više popularan tijekom nadolazećih godina.

Tražio sam na internetu neki dan, i našao ga vrlo teško pronaći prijevod softver za obične web stranice. (Bez vBulletin) ili nešto što je pouzdan i popularan. Sve što sam mogao naći nekoliko sjenovito tvrtki tu i tamo. Možda poslovna prilika za netko drugi iskoristiti. Ja stvarno bih pretvoriti nad svojim drugim mjestima negdje u budućnosti. (Ne odnosi vBulletin)

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Mi smo već u planovima stvaranja generičkih prevoditelja koji će prevesti svaku web Mi ćemo koristiti tu dobro testiran i vrlo optimizirati motora vBET, Pa ćemo dati našim klijentima kvalitetu i performanse narasla softvera u novi proizvod. Prvo želimo podržati datoteke cache i spremni predmemorija motora u vBET - Tako da će također biti podržan u cjelini prevoditelj. Nema raspored za ovaj još.

Član
    Registracija
    Travnja 2010

Stranica mora biti indeksirana od strane puno drugih tražilice ovaj tjedan. Mi smo do 199,10% ovaj tjedan na posjeti.

aaa
    aaa is offline
    Junior Member
    Registracija
    Svibanj 2010

Default Predivan

Text automatically translated from: Arabic to: Croatian
    Translated text
    To je doista prekrasan

Hvala
    Original text
    Zadnji uredio vBET; 11-05-10 na 19:58.

Senior Member
    Registracija
    Ožujka 2010

Planiram da se 100.000 posjetitelja uniq / dan
    Možda bi u roku od 1 godine

Član
    Registracija
    Travnja 2010

Dobivanje puno hitova uglavnom iz drugih zemalja.

Prosječna pregleda je malo umočiti, ali mislim da to ima veze s drugim stvarima se događa. Ja sam težak to shvatiti, ako je to od dvostruke meta oznake ili ne.

Banned
    Registracija
    Rujan 2013

Sada su sve hitove iz 85 različitih zemalja, u odnosu na oko 20 prije instalacije.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33