Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja Provjerite vBET na vBulletin 5

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: vBET 4.2.0 Izdana - vBSEO podržava! BETA

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Default vBET 4.2.0 Izdana - vBSEO podržava! BETA

Bok

Znam da su mnogi čekali ovo izdanje Sjajne vijesti - podržava vBSEO. Čak i bolje vijesti - to prevodi više vrsta veza koje u vBET3.x (za sada).

Za one koji ne koriste vBSEO Mi smo također dobra vijest - mi je napravio napredak prijevod algoritam koji čini stvarno velik stranicama prevodi čak 7 puta brže (prema testovima je na jednom od postrojenja za određene velike stranice).

Također smo promijenili naš predloške i podešavanje za nove vB4 predložak sustava.

Za sve pojedinosti pogledajte u nastavku

Novi:
    • vBSEO podržava i prevodi linkovi za: teme, blogovi, CMS proizvodi, CMS sekcije, članci CMS
    • Optimizirano prijevod algoritam i 2 napredne radne postavke dodao: 'HTML Veličina: točke rezanja'I'HTML Veličina: početi rezanje'
    • Optimizirano preusmjeravanje (od ranije)

Nedostaci ispraviti:
    • Cache za blog RSS
    • Prijevod podrška za stranice izvan forum katalog

Predlošci promijenjen (ažuriran kako bi se novi sustav vB4 predložak):
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

Malo objašnjenje o novim mogućnosti vezane uz performanse. Izrada instalacije na jednom od od kupaca poslužitelja smo otkrili da je njegov glavni stranica je prevedena jako dugo - čak i kada je već spremljeno. Sve ostale stranice je preveden brzo. Napravili smo istragu i to je ono što smo otkrili. PHP performanse drastično ide dolje kada se radi o zaista velikim žice. Pretpostavljam da u tom slučaju PHP-samo ga piše neki privremenu datoteku i radi na datoteku umjesto u memoriju. Zbog toga smo promjene prijevod algoritam i stvarno velik izlazi izrezati na manje komade tijekom prevođenja. Ova promjena utječe samo velike stranice i možete ga konfigurirati novih parametara. Što je rezultat na glavnoj stranici foruma naših kupaca. Prijevod vrijeme siđe s oko 21 sekundi na oko 3 sekunde. Kao što pretpostavljam da to čine razliku za naš klijent I nadamo se da će ovo također će učiniti veliku razliku za Vas

PS.
    Za korisnike koji su kupili ranije dozvole misleći da vBET je potporu vB4 tada - molim da me kontaktirate (PM ili mail). Ako je u tijeku ugradnja usluge - pošaljite pristup detalje Admin CP, vBSEO CP i FTP. Ako je uvjereni da ćemo promijeniti datum svog licence - molimo Vas da nas podsjeti o tome. Hvala

Član
    Registracija
    Studenog 2009

Quote Originally Posted by vBET View Post
    PS.
    Za korisnike koji su kupili ranije dozvole misleći da vBET je potporu vB4 tada - molim da me kontaktirate (PM ili mail). Ako je u tijeku ugradnja usluge - pošaljite pristup detalje Admin CP, vBSEO CP i FTP. Ako je uvjereni da ćemo promijeniti datum svog licence - molimo Vas da nas podsjeti o tome. Hvala
    Text automatically translated from: German to: Croatian
    Translated text
    Kako mogu razumjeti?

Pozdrav
    Original text

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Imali smo neke Kupci koji su kupili vBET misleći da ga podržava vB4 kad ga nije bilo. Dakle, oni nisu mogli koristiti vBET na sve za neko vrijeme. Zato su je obećao da će njihova licenca datum će se mijenjati tako da će izgubiti ništa na ovom nesporazumu

Banned
    Registracija
    Ožujka 2010

Red face vBET 4.2.0 Izdana - vBSEO podržava! BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Croatian
    Translated text
    Pozdrav vBet!

Jesu li posve nova na ovom forumu, ja mogu postavljati u krivu nit.

Pronađeno vam on-line u odnosu na imovinu nalazi prevoditelj foruma na drugim jezicima.

Kupnjom licence za vBet 4.2.0 prevodi kupiti potom is foruma vBulletin ili moraju imati odvojene i evenuelt staviti u više uskoro.
    Ili kupiti cijeli paket sadrži forumima i prevoditelj?

I kako o hosting, itd. Kako to učiniti?

Imati web danas + forum koji je besplatan, ali želi me jako vBet prevoditelj i pad oglašavanja od našeg foruma iz. Hoće li biti neovisno, čak s bilo oglašavanje.

Postoji mnogo kože odabrati forum?

Roger Meyer Norveška
    Original text

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Croatian
    Translated text
    Pozdrav vBet!

Jesu li posve nova na ovom forumu, ja mogu postavljati u krivu nit.

Pronađeno vam on-line u odnosu na imovinu nalazi prevoditelj foruma na drugim jezicima.

Kupnjom licence za vBet 4.2.0 prevodi kupiti potom is foruma vBulletin ili moraju imati odvojene i evenuelt staviti u više uskoro.
    Ili kupiti cijeli paket sadrži forumima i prevoditelj?

I kako o hosting, itd. Kako to učiniti?

Imati web danas + forum koji je besplatan, ali želi me jako vBet prevoditelj i pad oglašavanja od našeg foruma iz. Hoće li biti neovisno, čak s bilo oglašavanje.

Postoji mnogo kože odabrati forum?

Roger Meyer Norveška
    Original text
    Bok Pilar10!

vBET je čep za vBulletin tako da ga koristiti morate imati vBulletin. vBET dozvola uključuje samo vBET - Trebate kupiti vBulletin zasebno. vBulletin je najsnažniji motor forum znamo, a tu su tisuće kože

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33