Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja Provjerite vBET na vBulletin 5

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 15

Thread: Rano beta verziju vBET 3.3.0 na ovom forumu

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Default Rano beta verziju vBET 3.3.0 na ovom forumu

Pozdrav.

Mi smo još uvijek puno toga za učiniti u vBET 3.3.0 (veliki popis značajki i nekih malo bugova). No, već smo napravili mnoge promjene. Pogotovo u izvedbi području (uglavnom cachea i bolje preusmjeravanje).

Mi činimo najbolje za testiranje svih funkcionalnosti, ali da bi ga još bolje možemo pokrenuti ovaj rani verzija ovdje (također će se izvoditi na drugim stvarnim forumu). Zahvaljujući koje možete ga testirati pomoću samo našeg foruma. Dakle, ako ste ovdje pronaći neke nove pitanja molimo vas da nas obavijestite. Zahvaljujući da kada vBET 3.3.0 će konačno biti pušten da će biti jako stabilan

Senior Member
    Registracija
    Studenog 2009

Hoće li vBET 3,3 biti u skladu s vBSEO 3,5?

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Koliko ja znam vBSEO 3,5 je za vBulletin 4. Mi ćemo napravili vBET kompatibilan sa vBullein 4 odmah nakon 3.3.0 release.

Dakle, prvi ćemo zatvoriti velike promjene po objavljivanju vBET 3.3.0 a onda ćemo je vBET 4.0.0 koji će biti kompatibilan s vBulletin 4 i vBSEO 3.5

Prema našim planovima vBET 3.3.0 će biti objavljena u siječnju (ne mogu reći točno kada - može biti početak, može biti na kraju). Tada ćemo početi raditi na vBET 4.0.0. Nismo provjerili, ali koliko će promjene biti potrebne, ali se nadamo da ćemo biti u mogućnosti objaviti 4.0.0 ožujka.

Kako bi vam stvarno stabilna vBET 4,0 verzija prvo će integrirati besplatnu verziju (vBET 2.x), pa stotina foruma će se testirati u stotinama konfiguracije. I mi ćemo koristiti naše iskustvo tijekom integracije komercijalna verzija

Senior Member
    Registracija
    Studenog 2009

vBSEO 3,5 je za 3,8 i 4.x.

Junior Member
    Registracija
    Listopada 2009

Michal, hoće li to nova verzija riješiti preopterećenja pitanja kao što su one koje su experiened na ovim stranicama ili da je u vezi s nešto drugo?

Član
    Registracija
    Listopada 2009

Hoće li / Da / Sv / pitanja ("double mapu veze") i / vbet_flag / linkove (kao što smo razgovarali preko pm) + VB oznake u pm e-mail poruke obavijesti biti ispravljen u 3.3.0?

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by moman View Post
    vBSEO 3,5 je za 3,8 i 4.x.
    Dakle, mi ćemo nositi vBSEO 3,5 u službenom vBET 3.3.0 release

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by Smiggy View Post
    Michal, hoće li to nova verzija riješiti preopterećenja pitanja kao što su one koje su experiened na ovim stranicama ili da je u vezi s nešto drugo?
    Problem s preopterećenja nije povezana s vBET. To je zato što u ovom trenutku smo pokrenuti 4 forume (2 pravi i 2 testiranje) na jedno zajedničko račun i usluga za naše je jednostavno previše. Mi smo već kupili mjesto na drugi poslužitelj, a mi ćemo premjestiti vBET forum postoji, ali imamo neke konfiguracije pitanja, tako da to može potrajati neko vrijeme.

Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Quote Originally Posted by krisp View Post
    Hoće li / Da / Sv / pitanja ("double mapu veze") i / vbet_flag / linkove (kao što smo razgovarali preko pm) + VB oznake u pm e-mail poruke obavijesti biti ispravljen u 3.3.0?
    vbet_flag / pitanja je riješen već. Ako želite brzo popraviti samo dodati ovaj redak u vbenterprisetranslatoor_seo.php na kraju prvog ako izjavu:
    Code:
    $_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_GET['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
    / Da / Sv / pitanje je još uvijek na TODO liste, ali to je jednostavno jedan i sigurno će biti ispravljen u 3.3.0

Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009

ne mogu čekati da vidite ovu verziju! Što su svi popravci i nove značajke?

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33