Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 9 od 9

Thread: vBET-Rezultati za CoinForums.com instalirati

  1. #1
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default vBET-Rezultati za CoinForums.com instalirati

    JA trčanje Novac Forum - kovanica prikupljanje informacija o novca, valuta, i poštanske narudžbe. - Novi forum posvećen novca, novca i drugih stvari. Upravo smo započeli nekoliko mjeseci prije.

    Nakon instalacije vBET prošlog tjedna smo već počeli primati puno hitova, posebno za našu galeriju, iz drugih zemalja osim SAD-a na njihovom materinjem jeziku.

    Rezultati su već veliki, a Google je čak ni indeks svih naših stranica.

    site:Novac Forum - kovanica prikupljanje informacija o novca, valuta, i poštanske narudžbe. se vraća 5840 od 25. travnja 2010 u Google. Rezultati u posljednjih nekoliko tjedana je oko ~ 350.

    Velika proizvod, će vas držati ažurirana.

  2. #2
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Stranica sada prikazuje: Stranice 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekundi) na Googleu.

    Povećanje prometa je gotovo 3x i sada smo još uvijek prima povećati. Naš site je nova i to je forum + galerija kovanog novca i novca. Sada su dobivanje pregleda iz 85 različitih zemalja, u usporedbi s otprilike 20 prije instalacije.

    Rezultati su vrlo povoljne.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Quote Originally Posted by JinLeeHui View Post
    Bok,
    Žao nam je, Im novi na forumima. Moj posao je cjelovit pregled o organskim kineski zeleni čaj.
    Ako imate minutu, a zatim bi, molim Vas poruku mi koji je vaš omiljeni brand zelenog čaja?
    Hvala unaprijed,
    Vaš Jin
    lol ... ono tuš. Sada ću morati brinuti o međunarodnoj spameri i mislim ..

    Quote Originally Posted by Jesh View Post
    Stranica sada prikazuje: Stranice 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekundi) na Googleu.

    Povećanje prometa je gotovo 3x i sada smo još uvijek prima povećati. Naš site je nova i to je forum + galerija kovanog novca i novca. Sada su dobivanje pregleda iz 85 različitih zemalja, u usporedbi s otprilike 20 prije instalacije.

    Rezultati su vrlo povoljne.
    Jesh, to je strašan. Ja sam gettin više u iskušenju probati ovo.

    btw, ako to nije spomenuo prije ... Michal, ti si genije za inventing ovu. I ja sam iznenađen nitko nije ya kupio još.

    Samo sam mogao vidjeti to je još više popularan tijekom nadolazećih godina.

    Tražio sam na internetu neki dan, i našao ga vrlo teško pronaći prijevod softver za obične web stranice. (Bez vBulletin) ili nešto što je pouzdan i popularan. Sve što sam mogao naći nekoliko sjenovito tvrtki tu i tamo. Možda poslovna prilika za netko drugi iskoristiti. Ja stvarno bih pretvoriti nad svojim drugim mjestima negdje u budućnosti. (Ne odnosi vBulletin)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Mi smo već u planovima stvaranja generičkih prevoditelja koji će prevesti svaku web Koristit ćemo tamo dobro testiran i vrlo optimizirati motor od vBET, pa ćemo dati naše kvalitete klijenata i obavljanje odraslog softvera u novom proizvodu. Prvo želimo podržati file cachea i spremni cachea motore u vBET - tako da će se također podržan u općoj prevoditelj. Ne postoji plan za to još.

  5. #5
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Stranica mora biti indeksirana od strane puno drugih tražilice ovaj tjedan. Mi smo do 199,10% ovaj tjedan na posjeti.

  6. #6
    Junior Member
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    1

    Default Predivan

    Text automatically translated from: Arabic to: Croatian
    Translated text
    To je doista prekrasan

    Hvala
    Original text
    Zadnji uredio vBET; 11-05-10 na 19:58.

  7. #7
    Senior Member
    Registracija
    Ožujka 2010
    Postovi
    116

    Default

    Planiram da se 100.000 posjetitelja uniq / dan
    Možda bi u roku od 1 godine

  8. #8
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Dobivanje puno hitova uglavnom iz drugih zemalja.

    Prosječna pregleda je malo umočiti, ali mislim da to ima veze s drugim stvarima se događa. Ja sam težak to shvatiti, ako je to od dvostruke meta oznake ili ne.

  9. #9
    Banned
    Registracija
    Rujan 2013
    Postovi
    1

    Default

    Sada su sve hitove iz 85 različitih zemalja, u odnosu na oko 20 prije instalacije.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •