Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 7 od 7

Thread: Kako bi dobili prijevode zastave postiže ibproarcade ???

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Veljače 2015
    Postovi
    3

    Question Kako bi dobili prijevode zastave postiže ibproarcade ???

    Pozdrav,
    Imam problem s vBET. Ne mogu dobiti prijevod Flags pojaviti na ibproarcade. Znam ja mogao koristiti $ vbenterprisetranslatorflags za to. Možete li mi pomoći molim te javi mi hwere točno moram ga staviti? Pokušao sam ga već u Arcade predložak samo ispred $ Navbaru i to samo don `t pojaviti. Bilo pomoći s ovim će biti fantastičan. Trebam kako bi bili sigurni da se radi i na Arcade prije nego što sam kupnju Pro verzija.

    Pozdrav

  2. #2
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Ako imate VB 2.3.13 staviti zastavu na bilo kojem mjestu onda morate postaviti AdminCP-> vBET-> vodećim> Zastave Place na Običaj i staviti u kalup frazu: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Registracija
    Veljače 2015
    Postovi
    3

    Default

    Hvala vam na odgovoru. Moram ga staviti samo u vBulletin predloška ili također u ibproarcade kožu? Možete li mi savjetovati određeniji molim? Gdje je točno to ja morati staviti fraza?

    Hvala vam unaprijed

  4. #4
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Morate biti stavljen u predlošku koji je vidljiv i nalazi se u tijelo.
    Na primjer, možete staviti to u prvoj liniji predloška Navbaru u AdminCP-> Stil Manager-> Uredi Templates-> Navigacija / povratna Templates-> NavBar.

  5. #5
    Junior Member
    Registracija
    Veljače 2015
    Postovi
    3

    Default

    Hvala vam na odgovoru. Da sam učinio to mjesto u Navbaru predloška. I pokazuje se svugdje, ali ne u vbandvanced Portal i (još važnije) u mom ibproarcade. Kad sam kliknite na moj arkada u mom instalacije vBulletin. onda prijevodu zastave nestati. Ne znam zašto, ali moj arcade.php moraju ignorirati $ vbenterprisetranslatorflags. Znate li kako ja dobiti Prevoditelj u mom Arcade? Vidio sam druge web stranice koje ga imaju u Arkade.

  6. #6
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Molimo vas pošaljite mi PM pristupne podatke da Admin CP. Ja ću provjeriti što se događa tamo

  7. #7
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Bez odgovora - smatra problem je nestao. Ako ne pišite ovdje.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •