Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja Provjerite vBET na vBulletin 5

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Samo nejasno o troškovima i MS API

Junior Member
    Registracija
    Listopada 2009

Default Samo nejasno o troškovima i MS API

Dakle, koliko je to zapravo?

Vidim marke za 99 dolara
    Sam vidio brand besplatno za # 135
    No, način na koji vaša košaricu radi se oglase oba zajedno.

Je li to stvarno više od $ 200 za brandiranje besplatno. I ja bi također željeli više informacija o Microsoft API i kako da biste dobili jedan.

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Normalno licence troškove 90 dolara. Kupnja ovaj imate sve vBET značajke.
    Brandiranje Besplatno je dodatna licenca i to je dodatni trošak od 135 dolara. Ova licenca dopušta vam da uklonite kredit link.
    Ako želite imati štand licence onda trošak je zbroj tih dvaju.

Microsoft Prevođenje API je već podržan u vBET 4.x (bit će uskoro u vBET3.x), tako da su ga radi na svoj forum tek nakon instalacije vBET4.x
    Microsoft Prijevod API podržava 35 jezika sada - za više informacija posjetite Microsoft stranica.

Junior Member
    Registracija
    Listopada 2009

Primijetio sam da je Microsoft Prijevod će plaćeni servis i na thew API. Korisnici su dopušteni samo određeni iznos prevedene stranica za besplatno. Što se događa kada se to Max je postignut. Li VBet jednostavno prestati prevođenja ili??

Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Blog objave
    1

Moramo provjeriti u detalje informacije o plaćenom Microsoft Prijevod API, kada počne, ograničenja i tako dalje.

Uglavnom - vBET tražiti vanjske API za prijevod. Dakle, morate biti na raspolaganju kako bi prijevod s ovim API-jem. Ako API će vam dati odgovor ne, onda neće imati prijevoda - samo prazan tekst na takvim mjestima. Tako vBET Da u osnovi, kada vanjski API odbije dati prijevod vBET neće ga dati na forumu. Imajte na umu da u ovom trenutku vBET4.x podržava 3 prijevod API:
    - Google Prevođenje API v1
    - Google Prevođenje API v2
    - Microsoft Prijevod API

Na taj način možete odabrati koji želite koristiti. A možete koristiti plaćeni Također - vBET konfiguracija omogućuje postavljanje potrebnih ključ za prevođenje Google API v2.

Imajte na umu da se lako može dodati više prijevoda API vBET. Dakle, ako znate neki drugi prijevod API (besplatno ili ne) - molimo da nam daju informacije i ako je njegova Uvjeti korištenja omogućava da (radimo samo pravne stvari), onda ćemo dodati u vBET podršku za takve API

Junior Member
    Registracija
    Rujna 2011

Me ispravljati, ako sam u krivu, ali iz ono što sam pročitao Google API v2 će naplatiti $ 20/1million znakova preveden. Dakle, to bi značilo, ako tipično web stranicu su 80chars/line, za 66 redaka / stranica, to bi bilo 5.280 znakova. 1000000 / 5280 = 189pages od prevedenog teksta za 20 dolara. (~ 10cents/page) pretjeran, pogotovo ako imate stotine pauka indeksiranja Vaše web stranice tražeći prijevode.
    Zadnji uredio adwade; 24-09-11 na 05:30.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

• Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33