PDA

View Full Version: Kako raditi u vbet litespeed?

symbianist
14-07-10, 13:22
Kako raditi u vbet litespeed? Ja obavijest vbet ne radi na litespeed. To pokazuje
Invalid Forum naveden. Ako ste slijedili valjani link, molimo Vas da obavijestite administratora
Molim za pomoć.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Ne znam kako rad na litespeed.

Možete li mi reći - vBulletin radi na ovom poslužitelju?

sada, Michał je na godišnjem odmoru. Ja ne mogu to provjeriti (ja ne imati pristup to učiniti), budite strpljivi.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin radi na litespeed jako dobar, samo vbet ne radi.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ok, pokušat ću kontaktirati s Michał. Molimo budite strpljivi:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Upravo sam nadograditi moje odbora za LiteSpeed i danas, a ja mogu potvrditi da VBET ne raditi s njim. Dakle, nadam se da dečki mogu doći do rješenja. Morao sam se vratiti na Apache za sada.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Hvala Bik. Ja ću reći Michał o tome.

Taurus
17-07-10, 07:03
Kada će se vratiti Michal? Jedini razlog zbog kojeg sam sada ne mogu koristiti LiteSpeed (koje sam platio) je zbog vBET. Ja stvarno trebate to biti riješeno. Hvala!

symbianist
17-07-10, 07:47
Ja stvarno trebate raditi to braco too.please online. hvala,

symbianist
17-07-10, 08:12
Uzmi u obzir da sam već instaliran iconv i pregib, ali još uvijek ne radi.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał će biti na forumu u mondey .. Molimo budite strpljivi,
žao za to

symbianist
18-07-10, 05:17
Pokušao sam googletest također i dobio sam neke pogreške. Moj domaćin mi je rekao da je veza na Google je u redu. Zapravo sam Google sitemap koja radi u redu.
Kao što sam pokrenuti googletest, ponekad sam se ekran mreže pogreške, a ponekad i ovo:

Početna prijevod testa
Rezultat:
Test pogreška: ne može spojiti na host
Priključak vrijeme (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Pokušao sam googletest također i dobio sam neke pogreške. Moj domaćin mi je rekao da je veza na Google je u redu. Zapravo sam Google sitemap koja radi u redu.
Kao što sam pokrenuti googletest, ponekad sam se ekran mreže pogreške, a ponekad i ovo:

Imao sam isti problem prije nekoliko dana. Predlažem kontaktirate davatelja usluge hostinga tvrtki i zamolite ih da provjerite dozvole i postavke vatrozida. Dajte im link za vaše googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Molim pomoć admin o ovom pitanju.

vBET
20-07-10, 21:25
Pozdrav:) Ispričavamo se zbog kašnjenja - Samo se vratio s odmora, a ja sam ovdje da vas serv s našim podršku:)

Molimo pogledajte ovdje za razgovor s litespeed odgovor kako ga koristiti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - nisu testirani, ali, samo na temelju korisničkih odgovor, ali slobodno je test s slobodan inačici. U slučaju pitanja - molimo pišite tamo točan opis problema i radit ćemo na ovoj:)

vBET
20-07-10, 21:26
Kako raditi u vbet litespeed? Ja obavijest vbet ne radi na litespeed. To pokazuje
Invalid Forum naveden. Ako ste slijedili valjani link, molimo Vas da obavijestite administratora
Molim za pomoć.

Dovoljno je koristiti potrebne htaccess pravila:).

vBET
20-07-10, 21:29

To je problem između poslužitelja i Google. Pisali smo Google testa točno odrediti takve situacije. To je ništa zajedničkog sa vBET - poslužitelja samo problema sa Google veze - trebali biste ga na umu da vaš hosting usluga.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99