PDA

View Full Version: Riješen php upozorenja na svim stranicama

tavenger5
19-02-14, 19:38
Uzimajući to na svim mojim stranicama. Trčanje najnoviju verziju.

Upozorenje: Invalid argument dobivate za foreach () in / home / site / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php na liniji 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Molim te, daj mi link na pitanju. Molim vas pošaljite mi pm korisničke podatke da Admin CP i FTP. Ja ću provjeriti što se tamo događa :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Nemam pristup FTP-a.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Quick fix za ovo pitanje:

Otvorena datoteka uključuje / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Find:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Ga zamijeniti na:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Ovaj brz popravak će biti dodan u sljedećem izdanju.

tavenger5
28-02-14, 17:42
hvala, da je radio.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Ja nadograđen je na najnoviju verziju vBET. Morao sam se ponovno prijaviti to popraviti, no to se sada prikazuje na svim stranicama gosta bez obzira.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Ja ne vidim problem na Vašoj web stranici.
Najnovija verzija je vBET 4.7.2. Vaša verzija je 4.7.1. Jeste li učinili unazaditi?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Da, umanjila sam nakon što sam vidio ovo, ali izgleda kao da se to događa u 4.7.1, kao dobro. To se događa samo kada su na raspolaganju nema prijevoda usluga (Google je označen kao dostupan u mom slučaju, ali nemam API ključ unijeli za njih). Kada se to dogodi, niti se isto tako ne prevode.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Ako nemate ključnu Google onda bi trebao biti automatski onemogućen. Možete ručno isključiti Google u AdminCP-> vBET-> Prevođenje Providers dostupnost. Molimo vas javite mi ako Google automatski uključiti u AdminCP-> vBET-> Prevođenje Providers dostupnost.
Molimo vas javite mi ako se to rješava pitanja.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Ako nemate ključnu Google onda bi trebao biti automatski onemogućen. Možete ručno isključiti Google u AdminCP-> vBET-> Prevođenje Providers dostupnost. Molimo vas javite mi ako Google automatski uključiti u AdminCP-> vBET-> Prevođenje Providers dostupnost.
Molimo vas javite mi ako se to rješava pitanja.

Zapravo, čini se da sam bio u krivu. Iako Google sada boravi off nakon postavljanje ručno, još uvijek se pojavljuje pogreška. Međutim, to se ne pojavljuje sve vrijeme. Ja ne mogu naći uzorak. Naravno da ide dalje kada je "Dodaj alternativni oznaku" isključen.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Ja ne vidim problem. Ja ne mogu reproducirati problem, ako ja ne znam kada se ona pojavi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.9.99