PDA

View Full Version: U obzir Podrška za poddomene

tavenger5
15-04-13, 11:52
Na primjer, idite na site.com / es / thread-url.html se es.site.com / thread-url.html

To može pomoći u bilo čudno nepovoljno utječe na gornjem domene SEO.

vBET
16-04-13, 15:39
Moramo pažljivo provjerite mogućnost podržava poddomena.
U ovom trenutku vidim moguće probleme u URL za praćenje funkcionalnosti, što jednostavno ignorira sve apsolutne URL-ova koji nisu počevši od foruma URL opisano u konfiguraciji vBulletin.
Također vBSEO i Prijateljski URL-ove možete napraviti neke probleme.
Konačno, kao znam poddomena će zahtijevati konfiguracije od poslužitelja.

Dakle, u ovom trenutku moramo ga uzeti u istrazi, prije nego što ćemo biti spremni odlučiti je li vrijedno da se za to ili ne.

tavenger5
18-04-13, 17:30
Hvala za ovu obzirom Michal, ja to cijenim. Znam da će biti neki problemi riješiti.

magmf
08-05-17, 19:53
I dalje čekam ovu značajku;) to će učiniti stvari savršeno jer Googleovi alati za webmastere smatraju poddomenu, tako da mogu imati različitu brzinu indeksiranja za svaki jezik

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2