PDA

View Full Version: Riješen Korisnici će biti preusmjeren na španjolski prijevod

Kolbi
14-01-10, 13:06
Pozdrav, imam sljedeći problem, a iako sam korisnik iz Španjolske, koji govori njemački. Jer on želi izgledati na forumu na njemačkom jeziku, a ne španjolski (ja sam izabrao za preusmjeravanje na vBET userLanguage Pojačani) u kontroli on ima svoj postavljen kao zadani jezik na njemački. Ali on je još uvijek na španjolskom, a ne proslijediti njemački prijevod?

vBET
14-01-10, 13:53
Kada je prisiljen preusmjeravanje na, onda je napravio prije nego što korisnik je provjeriti - to je zato što radi za prvi zahtjev - prije nego što korisnik prijavljeni Ne možemo vidjeti jezik korisničkog zadani ako korisnik nije prijavljen još, jer djeluje kao gost tada.

Prisilno preusmjeravanje radi u skladu s korisničkim postavkama preglednika. Na taj način možete isključiti prisiljena preusmjeravanje ili zatražiti ovog korisnika da promijeni postavke preglednika jezik. Također preusmjeravanje odvija tek na početku - nakon prvog zahtjeva korisnik može ići gdje god on želi.

To nije bug - to je samo radi na ovaj način.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99