PDA

View Full Version: Riješen Tablica ne postoji greška.

vbetter
28-04-12, 16:27
JA držati primate poruke o pogreškama s porukom u nastavku.
Možete li ugoditi pomoć mene riješiti ovaj?
Ja sam na najnoviju inačicu vbet. 4.4.6.

Pogreška baze podataka u vBulletin 4.1.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext kao originaltext, cache.translated kao preveden s vbenterprisetranslator_cache_medium_az pomoć, vbenterprisetranslator_cache_medium_az predmemoriju GDJE help.originaltext = 'xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ". I cache.serie = help.serie;

MySQL Greška: Tablica 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' ne postoji
Pogreška broj: 1146
Zahtjev Datum: subota 28 travanj, 2012 @ 10:22:55 AM
Pogreška Datum: subota 28 travanj, 2012 @ 10:22:55 AM
Scenarist: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
IP adresa: xxxxxxxx
Korisničko ime: Neregistrirani
Classname: vB_Database
MySQL Verzija:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Bok
Pokušat ću ponovno ovu pogrešku, ali u međuvremenu mogli provjerite ručno ako tablica vbenterprisetranslator_cache_medium_az ne postoji?
A isto tako molim vas da mi reći kada - nakon što se dogodilo ove pogreške počeo apear?

vbetter
01-05-12, 00:39
Bok
Pokušat ću ponovno ovu pogrešku, ali u međuvremenu mogli provjerite ručno ako tablica vbenterprisetranslator_cache_medium_az ne postoji?
A isto tako molim vas da mi reći kada - nakon što se dogodilo ove pogreške počeo apear?

Moje web stranice. Htaccess varalica je promijenio daljinski za preusmjeravanje na drugu stranicu. Problemi čini se početi tamo. Uspio sam riješiti sve, ali nakon što sam nadograditi na najnoviju verziju Vbet i redid htaccess sam počeo primati pogreške. Ja sam zapravo dobiti istu poruku za sljedeće:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Provjerio sam i čini baza podataka navedena tablica ne postoji.

Ako vam je potrebna bilo koja više informacija od mene molim javite mi. Hvala za pomoć, radujemo se popraviti.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Provjerite okvir PM

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Bez odgovora pa sam morati zatvoriti ovaj thread, ako imate još pitanja s ovom pitanju ću ga otvorite.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations