PDA

View Full Version: Riješen Kako ukloniti vbet kod jezika

norku
05-10-11, 10:41
Ja deinstaliran vbet ali kod jezika nije uklonjen [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Trenutno deinstalacije vBET neće očistiti BBcode, imajte na umu da stranice na stranom jeziku će ostati u tom jeziku, tako da ste izgubili korisnicima nakon uklanjanja vBET, štoviše to će biti vrlo teško čitati postove neprevedena stoga - možda bolje rješenje je izbrisati ove postove uopće.
Ali ako želite samo izbrisati "[lang = x" i sl. mogu kod vas robota, čistač do kraja tjedna

norku
05-10-11, 12:42
Ono što mi je potrebno za čišćenje su URL-ovi ... URL za teme koje su objavljene od strane nekoga tko je strani jezik postavljen u svoj profil još uvijek Prikazivanje [langtitle = x] [/ langtitle] Kako popraviti?

Riješio sam se [lang = x], [/ lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Žao nam je, ali moram bump ovo ...

Također, preusmjeravanje sada suvišne poveznice u Google indeks za strani jezik stranica na moj forum?

vBET
05-10-11, 13:59
Kao što je Radek je napisao - mi ćemo pripremiti za vas robot (PHP skripta) koji će ukloniti sve Lang, langtitle i notranslate BBCodes. To će biti učinjeno i pod uvjetom da ste u ovom tjednu.

Ako ste langtitle u URL-to znači da je uključena u langtitle Naslov teme. Jednostavno promijenite naslov konac i ukloniti ga. U mjestima koja su važna i ne mogu čekati molimo samo ga promijeniti i ručno. U drugim mjestima pričekajte za scenarij.

norku
05-10-11, 14:05
Bok,

Zašto ne upozoriti ljude da kod vbet bb nije uklonjena kada deinstalirati? Zašto ne već imate alat ako znate da se to događa? Cijenim pomoć, ali sam nekako bih se u potpunosti deinstalirati, a ne čekati tjedan dana dok Google indeksi netočna URL-ova ...

Što je preusmjeravanje za / da, / de, / es sl. teme koje Google već ima indeksirane?

vBET
06-10-11, 02:24
Bok,

Odgovor na štandu vaše pitanje je - jer to je stvarno rijetkost deinstalirati vBET kada je to stvarno potrebno i koriste. Imali smo pitati za takav alat jednom prije, ali korisnik je odlučio ostati s vBET i samo ga sinkroniziran na odgovarajući način.

Također ne možemo to učiniti u deinstalirajte kôd - deinstalirati ne može biti potencijalno štetne. Što vam je potrebno će zahtijevati baze podataka u slučaju bilo kakvih problema.

Također imajte na umu da ako ste isključili vBET onda Google neće indeks netočni URL, jer kao što se ne prikazuje.

Za već indeksirane - samo stvoriti preusmjeravanje pravila koja će preusmjeriti sve one zahtjeve leđa to izvorni jedan. Koristite ovaj (molimo testa te):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Dodajte svoj imenik forum postoji. ako imate problema samo da nam daju svoje pravila vBET a mi ćemo vam poslati natrag promijenio. Ili drugim riječima - one su dvije prvi vBET pravila gdje bi trebali ukloniti vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = $ 1 & preusmjereni =?

norku
06-10-11, 09:51
Pravila skraćene ne rade. Kad god stara vbet stranica zove se generira 404.

Imam vb instaliran u / forum

. Htaccess je u public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Svaka vijest o uklanjanju BB code alat?

vBET
06-10-11, 11:37
Forum katalog dodano u pogrešnom mjestu, koristite ovaj:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Ali to pretpostavimo da se ne u public_html direktorij samo u forumu. Najbolji način je - samo koristiti pravila ste imali prije i mijenjaju one. Ako nemate, onda ćemo morati naći pravo jedan. Koristite ovo u svoj forumu imenik prvi. Ako želite koristiti u glavnom direktoriju, onda prvo provjerite je bez dodatnih / forum

norku
06-10-11, 13:18
Sve je radio u redu s htaccess u / kada sam vbet je instaliran. Da, ja sam pokušao moje stare pravila prvi, ali oni su se ignorira. Ja ne mogu dobiti svoje pravila za rad u bilo / foruma ili /. Ja samo mogu ostaviti stvari kao što su oni i gledati Google piling 404 nakon 404 u Webmaster Tools, ali ja bih radije čisto preusmjeravanje.

Želite li pogledati? Mogu vam PM admin / FTP pristup.

norku
06-10-11, 14:34
Ipak ovdje

norku
06-10-11, 16:20
i još uvijek ovdje. Nisi ovdje bilo više, iako unatoč sati tijekom dva sata prije, kada ste definitivno bili ovdje. Ja ću napraviti čaj. Ja mogu čekati

norku
06-10-11, 19:39
i natrag. Svaka vijest?

vBET
06-10-11, 21:25
Sve je radio u redu s htaccess u / kada sam vbet je instaliran. Da, ja sam pokušao moje stare pravila prvi, ali oni su se ignorira. Ja ne mogu dobiti svoje pravila za rad u bilo / foruma ili /. Ja samo mogu ostaviti stvari kao što su oni i gledati Google piling 404 nakon 404 u Webmaster Tools, ali ja bih radije čisto preusmjeravanje.

Želite li pogledati? Mogu vam PM admin / FTP pristup.

Molim Vas, pokažite mi svoj. Htaccess prije vBET je uklonjen. Također molimo da ne SPAM - to nema smisla. Također napominjemo da PM poruke su privatne poruke - one su čekali duže za procjenu ako nije zatražio i može čekati duže ako je jedan od naših djelatnika je odsutna zauzet. Do pitao poslati pristupne podatke molimo pišite na forumu tako da sve naše osoblje može vam pomoći. Pristupne detalji nisu potrebni ovdje - samo pošaljite svoj puni htaccess prije vBET je uklonjen..

PS.
Radim sada na korekcije u novoj beta verziji - Radek bio ovdje i nije mogao pomoći jer vam poslati informacije da mi sati. Žao nam je što je morao čekati.

norku
07-10-11, 09:05
Spam?! Vi ste bili na forumu prije, tijekom i nakon točke gdje sam poslao taj PM. Ja ga poslao nakon čeka znatno vremensko razdoblje za odgovor na konac. Ako ne možete biti gnjaviti sebe povlačenjem daleko za nekoliko sekundi da odgovori na pitanje onda ste mogli barem su priznali primitak sati. VI uzrokovali problem sam suočili. Vbet ne radi kao oglašavane (da, izvan vaše kontrole znam) i sve što želim je da ga sići moj forum brzo. Ali to ne može biti samo deinstalirati kao i svaki drugi Vb dodati-na. Oh ne, jer Vbet ostavlja BB kod raznesen po cijelom mjestu.

Nigdje na vašim stranicama postoji puna opis kako ukloniti Vbet. Nema gdje li nam reći da je BB kod neće biti uklonjena kada smo deinstalirati i da ćemo morati čekati danima za alat da biste je uklonili. To alat bi trebao biti dio instalacijskom paketu ali očito ne sviđa govoriti o tome. Umjesto toga sam se nevjerojatno arogantan odgovor u kojem se učinkovito rekao da nikada ne smatra mogućnost da bi netko želite deinstalirati Vbet?!

Dakle, sada imam tisuće indeksiranih linkova koji su sada svi proizvođači 404s i nekoliko stotina postova koji sadrže vaš BB kod i JA SAM PROBLEM?

Što se tiče su preusmjeravanja zabrinuti što želiš znati? Imam VB paket instaliran na forumu / kao što sam vam rekao u više navrata. Da biste dobili Vbet rad s Vb instaliran na forumu / samo jedan set preusmjeravanja će raditi i znam da ti to znaš. Ponudio sam vam ftp i admin pristup, tako da možete pogledati za sebe ali očito nemaju istu količinu vremena kao što je imao kada sam bio još uvijek kupac ....

Ovdje je htaccess prije uklanjanja vbet. To je bio smješten u public_html i radio savršeno (imam vb instaliran na forumu /)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Imajte na umu da se ponavljaju poruke smatra SPAM - na svakom forumu znam. Ne želim razgovarati o definiciji SPAM - samo nemojte ponavljati. Ja razumijem da je vaša poruka je čekao nekoliko dana, jer mi nedostaje mu neki način - to bi čak biti cijenjen podsjetiti, ali tri puta isti dan ...

. Vaš Htaccess bi trebao izgledati ovako:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Također moje isprike - Zaboravio sam vam reći o 301 preusmjeravati prije. On je postavljen tamo sada. Provjerite i reći je li to u redu (nisam siguran ne pravila zahtijevaju / prije forumu ili možda puni URL, ali to je nešto provjeriti na forumu). Ako ne ću koristiti svoje pristupne podatke šaljete jučer i postaviti ga na pravo mjesto.

PS.
Radek testira upravo sada skriptu uklanjanje vBET BBCodes - to bi trebao biti dostupan uskoro.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Bok,
Napomena!
Ovo je beta verzija ovog pisma!

1.Please stvoriti datoteku i spremite ga kao "clearBB.php"
2.Put kod ispod u nju i spremite
3.Upload na svoj server, forum korijen
4.Do backup vaše baze podataka
5.Turn off forum
6.Log kao admin
7.In vaš preglednik, stavio url sa destinaciju na "clearBB.php"
8.Press "jasnu" gumb

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array(""," [Lang = zh-TW] "," [lang = zh-CN] ","[notranslate]", "");
$ New_message = str_replace ($ to_remove,'', $ new_message);
if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '[lang ='))! == FALSE) {
$ New_message = basic_clear ($ new_message, '[lang =');
}
update_pagetext ($ new_message, $ poruka ['postid']);
}
/ / Kraj blok jasno za radno mjesto

/ / Blok za čišćenje URL-ova i konac naslova
if ((strpos ($ poruka ['naslov'], 'langtitle'))! == FALSE) {
$ New_message_title = $ poruka ['naslov'];
$ To_remove_title = array ('[langtitle = zh-CN]','','');
$ New_message_title = str_replace ($ to_remove_title,'', $ new_message_title);
if ((strpos ($ new_message_title ');
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Ako želite samo da imaju "jasnu" URL-ove molimo izrezati dio koda graniči sa:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / Kraj bloka za brisanje URL-ove i teme naslova
U odnosu na svoje odredište preglednika tipa na njoj, i gurnuti gumb "čistom"

norku
07-10-11, 18:13
Hvala puno. Ja ću pustiti te znati ako imam bilo kakvih problema, ali podaci se čini dovoljno jasan.

norku
07-10-11, 18:30
. Htaccess ne radi. To ne preusmjeri i dodaje dom / public_html / korisnik / etc na URL. Uklonjeno.

Zašto postoje dvije kutije u post iznad 17? Ja sam guessing da je box 1 skriptu jedan i da je kutija 2 skriptu dva. Je li važno koji je pokrenuti prvi?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Tamo je samo jedan scenarij - prvi
Drugi okvir je ukloniti ako onlu želite očistiti BBCode s URL-ove

norku
08-10-11, 11:20
Hvala. Ja sam dobivanje ove kad sam pokušati pokrenuti:

"Vaš podnesak ne može obraditi, jer sigurnosni token je nestalo.

Ako se to dogodilo iznenada, molimo vas da obavijestite administratora i opisati radnje koju obavlja prije nego što ste primili ovu pogrešku ".

Pokušao sam scenarij koristeći zadane kože i dodataka također s teškoćama u config.php. Još uvijek ne radi.

vBET
08-10-11, 12:09
Pokušajte najprije se prijaviti u vaš forum, a zatim otvorite skriptu u istom pregledniku. Molimo Vas da se to pomogne.

norku
08-10-11, 12:33
:) Bio sam prijavljeni Također sam otvorio scenarij u istom prozoru.

Edit: smilie ne znači da je problem nestao. Ne mogu pokrenuti skriptu.

Daljnje uređivanje: pogledajte vratnici 19. Htaccess ste objavili ne radi.

Poslao sam ti FTP i admincp pristup prije nekoliko sati kao što ste tražili.

Još jedan edit samo da se izbjegne neizbježno pitanje i spasiti neko vrijeme ovdje je primjer veza trenutno u Google indeksu:
http://www.xxxx.com/forum/no/f72/just-an Primjer-726 /

To je rezultat preusmjeravanje kad sam koristiti svoj htaccess u post 16:
http://www.xxxx.com/home/xx/public_html/forum/f72/just-an-example-726/

Što mi je potrebno urediti u svojim pravilima ukloniti dom / XX / public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Bio sam na vašem poslužitelju i vaš. Htaccess problem je riješen. Kao što sam napisao nisam bio siguran da li vam je potrebna / početkom preusmjeravanje adresu ili ne-to je neophodno. To je u redu sada - provjerite i potvrdite.

Radek će vam pomoći s vašim skriptu pitanju - on će se raditi u ponedjeljak. Žao nam je što će potrajati još malo vremena, ali Radek je stvaranje i testiranje scenarij - da će biti najbolja osoba da vam pomogne. Ako je to stvarno nešto što ne mogu čekati do ponedjeljka, javite mi i ja ću provesti nedjelja vrijeme za to provjeriti. Nadam se da to zapravo i nije toliko hitno.

norku
09-10-11, 13:19
Sjajno. Hvala Vam. Preusmjeravanje radi savršeno.

Skripta nije toliko hitno, ali ako se može promatrati u ponedjeljak da će biti odličan.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Žao nam je što moramo čekati tako dugo
Ja sam uređivati kod na moj prethodni post (KLIKNITE
Pokušajte koristiti novi

Hvala. Ja sam dobivanje ove kad sam pokušati pokrenuti:

"Vaš podnesak ne može obraditi, jer sigurnosni token je nestalo.

Ako se to dogodilo iznenada, molimo vas da obavijestite administratora i opisati radnje koju obavlja prije nego što ste primili ovu pogrešku ".

Pokušao sam scenarij koristeći zadane kože i dodataka također s teškoćama u config.php. Još uvijek ne radi.

Da, ali to je dobro poznato pitanje vBulletin, ja sam ga opisuju ih, upravo sada, ali za sada koristite ovaj novi kod još jednom, i molim vas pokušati promijeniti ime datoteke

EDIT
Molimo Vas da me koju verziju vBulletin koristite?

norku
10-10-11, 11:11
Bok,

Dodao sam svoj novi kôd, preimenovan u datoteku i pokušao ga pokrenuti, ali ja sam još uvijek uzimajući poruka o sigurnosti token. Ja sam koristeći verziju VB Suite 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Uključio sam neke vBulletin savjet, i napraviti taj kod brže, molimo pokušajte ga sada: KLIK i reci mi, ako to pomaže

raymond
11-10-11, 04:26
Pogledao sam na kodu, a to vidio.

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"> <input type = "submit"
Vrijednost = "jasno" style = "width: 70%; margin-left: 15%" /> </ form>

Možda skripta će morati biti imenovan kao clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Radio je za mene.
Ja kopirati kod, zalijepiti tekst editor i spremite ga kao clearBB.php
Upload clearBB.php u korijenu vBulletin forumu.
Prijavljen kao admin, zatvorite ploču i pokrenuti clearBB.php iz mog web pregledniku.
Kliknite na gumb jasan.

Voila, svi jezik tag je bila očišćena.

Zahvaljujući vBSEO, svi ti mrtvi linkovi trajno se preusmjeravaju na izvornom thread :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Pogledao sam na kodu, a to vidio.

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"> <input type = "submit"

Možda skripta će morati biti imenovan kao clearBB.php?

Da, imali ste pravo, ali problem s nestalom tokena, oko druge linije je taj broj - onaj koji vam daje pravo da izvrši datoteku.
Razmotrite ovo pitanje riješiti, ili imaš bilo kakvih pitanja

norku
11-10-11, 10:20
Hvala Raymond. Taj fiksni tokena pogrešku za mene.

Ovo nije 'riješiti', iako r.dziadusz ...

Problem nakon pokretanja skripte: svi prethodni apostrofe (i navodnici) su sada u ASCII html ':', "Bilo koji ideja o tome kako popraviti ovo? (Imam vbseo i pokušao funkciju znakova zamjena -. Ne radi sam također obnovljena posta cache nakon pokretanja BB skripte - nije ništa promijeniti). Samo apostrofe i navodnicima koji su tu bili prije skripta je pokrenuti su pogođeni (novi postovi ih sadrže će prikazati normalno) mogu "prevariti" djelomično popraviti pomoću vb cenzuriranje ali ja radije ne bih.

Također, i pokazuje posvuda, kao i

Problem 2: iz nekog razloga imam ovaj BB kôd u nekim mjestima: [Lang = x], [lang = x] itd. Kako izmijeniti svoju skriptu (clearBB.php) da ubije one previše?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Nažalost sam ga označena kao riješeno, trebam li raditi za vas oboje
Ja ću istražiti zašto ste dobili ', molim vas recite mi što charset ne koristite (opisati kako to učiniti, možete ga pronaći u readme.html datoteke)
O drugi problem, to appeard becouse korisnik dodati "lang" kod ručno
Ako želite ukloniti ii koristeći svoj scenarij za prvi slučaj [Lang = x]
molimo naći ove retke:

if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '[lang ='))! == FALSE) {
$ New_message = basic_clear ($ new_message, '[lang =');
}

i staviti točno nakon njega:

if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '[Lang ='))! == FALSE) {
$ New_message = basic_clear ($ new_message, '[Lang =');
}

-Ovo nije bio testiran je samo brzo popraviti
ali u drugom slučaju [lang = x] ovo BBCode ne radi, a to je više komplicirano, također mogu utjecati na neke s više problema državama, jer ste mi pokazati oznaku s dvije praznine, ali ja ne znam da li je bilo one s tri praznine i sl., a becouse toga možete imati neki tekst cutted, trebam shvatiti ako je moguće ukloniti oznake ovako sigurno.

Uredi
O 'mi curently rade na tome pleae čekati drugi

norku
11-10-11, 12:45
Pozdrav i hvala. Počela sam novu temu o tome tako možeš izbrisati to molim te?

Moj charset je ISO-8859-1

Također hvala za info o scenariju.

Veselimo se sluh od vas na ASCII HTML stvar kao što sam stvarno želite da biste dobili da popraviti.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Bok mi još uvijek radi na tome, moramo prevladati neke privremene vBulletin problem u našem testnom forumu, ispričavam za kašnjenje, što će dobiti rješenje čim je prije moguće!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Bok ja znam što čini se da je problem, mislim da koristite prethodnu verziju clearBB tako kao što sam rekao da je beta verzija.
Za uklanjanje i sl. molim vraćanje podataka iz sigurnosne kopije neposredno prije upotrebe robota, i stvorili ovu datoteku opet točno onako kako je descrption: KLIK korištenje struje - (ne natrag, to bi moglo stvoriti problem - žao zbog toga) verziju scenarija

norku
12-10-11, 15:04
I izgubiti dva dana u vrijednosti od postova / niti na zahvaćena forumu? Ja to ne mogu učiniti ...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
Ok ja mogu napraviti za vas još jedan scenarij koji će ukloniti sve to ', ", &
Žao mi je da je to ASCI html kodovi pojavi, ali imajte na umu da koristite beta verziju ovog proizvoda, mi ćemo učiniti sve kako bi vam pomoći

norku
12-10-11, 17:19
To bi bilo izvrsno. Hvala. Hoće skripta ih ukloniti čak i ako oni su priključeni na drugim riječima ovako: "Munchen-Nordwest"?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Također je beta verzija

1.Please stvoriti datoteku i spremite ga kao "decode.php"
2.Put kod ispod u nju i spremite
3.Upload na svoj server, forum korijen
4.Do backup vaše baze podataka
5.Turn off forum
6.Log kao admin
7.In vaš preglednik, stavio url sa destinaciju na "clearBB.php"
8.Press "jasnu" gumb
"\\ N </ php echo" <input type=\\"hidden\\" name=\\"securitytoken\\" value=\\"" $vbulletin-> Number ['securitytoken']. ". \\>";?>

<p style="text-align: center">
Koristite ovaj program za promjenu ASCI html kod u "normalnim" znakovima
</ Br> Ta skripta ima veliki utjecaj na vaše
baze podataka i promjene su stalne - <b> se ne može poništiti </ b>, dakle:
</ Br>
provjerite da li ste učinili <b> backup vaše baze podataka! </ b> i ne zaboravite uključiti <b>
off vaš forum </ b> za vrijeme korištenja ove skripte! </ p>

<form action="decode.php?do=execute" method="post"> <input type = "submit"

<? Php

Funkcija update_pagetext (& $ new_message, $ message_id) {
globalne $ vBulletin;

$ VBulletin-> db-> query_write ("
UPDATE ". TABLE_PREFIX." Post
SET pagetext = '". Addslashes ($ new_message)."'
GDJE postid = ". $ Message_id
);
}

Funkcija update_tittle (& $ new_tittle, $ tittle_id) {
globalne $ vBulletin;

UPDATE ". TABLE_PREFIX." Post
SET naslov = '". Addslashes ($ new_tittle)."'
GDJE postid = ". $ Tittle_id
);
UPDATE ". TABLE_PREFIX." Navoj
SET naslov = '". Addslashes ($ new_tittle)."'
GDJE firstpostid = ". $ Tittle_id
);
}

require_once ('/ global.php.');

if ($ T_raži ['uradi'] == 'izvršiti') {
$ To_remove = array (">", "<", "&", "'" "," ");

$ Rezultat = $ vBulletin-> db-> query_read ("SELECT * FROM". TABLE_PREFIX. "Post GDJE pagetext LIKE '%>%' OR pagetext poput '% <%' OR pagetext poput '% &%' OR pagetext poput '%'% 'ili pagetext poput'% "% 'ili naslov LIKE'% &% 'ili naslov poput'% '%' ili naslov poput '% <%' ili naslov poput ' %>% 'OR naslov LIKE'% "% '");
dok ($ poruka = $ db-> fetch_array ($ rezultat)) {
$ New_message = $ poruka ['pagetext'];
if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '>'))! == FALSE) {
$ New_message = str_replace ('>', '>', $ new_message);
}
if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '<'))! == FALSE) {
$ New_message = str_replace ('<', '<', $ new_message);
}
if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '&'))! == FALSE) {
$ New_message = str_replace ('&', '&', $ new_message);
}
if ((strpos ($ poruka ['pagetext']'' '))! == FALSE) {
$ New_message = str_replace ('' '",'", $ new_message);
}
if ((strpos ($ poruka ['pagetext'], '"'))! == FALSE) {
$ New_message = str_replace ('"', '"', $ new_message);
}

update_pagetext ($ new_message, $ poruka ['postid']);

$ New_title = $ poruka ['naslov'];
if ((strpos ($ poruka ['naslov'], '>'))! == FALSE) {
$ New_title = str_replace ('>', '>', $ new_title);
}
if ((strpos ($ poruka ['naslov'], '<'))! == FALSE) {
$ New_title = str_replace ('<', '<', $ new_title);
}
if ((strpos ($ poruka ['naslov'], '&'))! == FALSE) {
$ New_title = str_replace ('&', '&', $ new_title);
}
if ((strpos ($ poruka ['naslov']'' '))! == FALSE) {
$ New_title = str_replace ('' '",'", $ new_title);
}
if ((strpos ($ poruka ['naslov'], '"'))! == FALSE) {
$ New_title = str_replace ('"', '"', $ new_title);
}
update_tittle ($ new_title, $ poruka ['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Žao nam je zbog stila, ali ako sam ga staviti u [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Samo pokušao skriptu i to ne uklanja ASCII html ako se pridružila na riječ. Evo primjera: Ovo su zapanjujući. Ja mogu &#039; t pomoći s procjenom ...

Trebam li se gledajući rezultate ekran nakon što sam pokrenuti skriptu?

norku
12-10-11, 18:49
Oh super, u nekoj fazi deinstalacije http:// "/; xxxxxxxxxxxxxxxx" je dodan na opterećenja unutarnjih linkova u postove .... Nitko od njih sada rade naravno. Nije sretan

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
neki stupanj deinstalacije
Dok se Vi koristite drugi scenarij da? Također, ako nešto pođe po zlu samo vraćanje podataka iz sigurnosne kopije, tijekom korištenja kod vas forum treba zatvoriti, tako da neće imati nikakvih losts.
Također sam esly mogu Chang drugi skriptu za uklanjanje html kod, čak i ako je to u nekim riječima, žao mi je za to unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Bok,

Ja sam pokrenuti sve verzije skripte na istoj bazi (da, s foruma zatvoren po vašim uputama).

Proveo sam 8 sati danas prolazi kroz stotine niti ispravljanje unutarnje veze i "itd. ja sam ozbiljno dosadno sada, pa ako bi mi učiniti skriptu koja će ukloniti # 039;", i čak i ako su dijelovi riječima da će biti apsolutno velik :)

Edit: Hoće skripta popraviti unutarnje veze poput onog u postu # 43 iznad?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Skripta koja sada pišem vama će se mijenjati svake # 039; ", i na" itd. mogao također PM me nit url sa slomljenim linkovi pojavljuje

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Kod izmjena: Kliknite

norku
17-10-11, 14:00
Pozdrav i hvala za ažuriranje. Pobjegla sam scenarij i dobio folllowing pogrešku. Izgleda kao jedan od parametara možda mogao biti u krivu?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Mogu li, molim vas, još jednom mi dati svoj pogrešci mesage bez brodogradnje u njoj bilo BBCode oznaku - kad ste to učinili neki html kod je promijenjen u znakovima odnosno:.% '% S%'% itd

norku
18-10-11, 12:11
Pogreška baze podataka u vBulletin 4.1.6:
Izvoli:

Invalid SQL:
SELECT * FROM mjesto WHERE pagetext LIKE '%>%' OR pagetext poput '% <%' OR pagetext poput '% &%' OR pagetext poput '%'% 'ili pagetext poput'% "% 'ili naslov LIKE'% & % 'OR naslov LIKE'% '%' ili naslov poput '% <%' ili naslov LIKE '%>%';

MySQL Greška: Morate pogrešku u vašem SQL sintaksa; provjeriti priručnik koji odgovara na Vaš MySQL poslužitelj verzija za pravo koristiti sintaksu kod '%' OR pagetext poput '% "%' ili naslov LIKE '% &%' ili naslov LIKE '%'% 'ili Ti' na liniji 1
Pogreška broj: 1064
Zahtjev Datum: ponedjeljak, 17. listopada, 2011 @ 13:57:46
Pogreška Datum: ponedjeljak, 17. listopada, 2011 @ 13:57:46
Skripta: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Referent: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP adresa: 79.194.232.35
Korisničko ime: xxxx
Classname: vB_Database
MySQL Verzija: 5.0.92-community

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Bok, kada ste stavili moj broj u program za uređivanje teksta, najvjerojatnije mijenja html ASCI koda u normalnim znakovima, i da se taj problem pojavio. Molimo zaljepite ga još jednom i provjerite sve ASCI koda nije mijenjao - ostaje onako kako je to u mom postu. Posebno obratite pažnju na "% # 039;%" to ne bi trebao postati '

norku
18-10-11, 12:49
ok. Pokušat ću to.

norku
18-10-11, 13:09
Kako mogu spriječiti da se to događa? Pokušao sam Notepad + + je također, ali kad sam zalijepiti kôd sa simbolima promjene

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Ako molimo PM svoj acces detalja na svoj ftp ja mogu staviti ovaj kod exatly kao što bi trebao biti, ako ne želite dati mi acces možete pokušati ručno promijeniti simbola opet nakon što postane ovako '

norku
18-10-11, 14:43
Ja ga ran svejedno, a čini se da su radili ovaj put. Spusti se 'operator pogreška ":)

Hvala vrlo velik dio za lijepljenje na to, a ja se nadam da nit će biti korisno za svakoga tko ima deinstalirati vbet iz nekog razloga.

Savjet za svakog tko deinstalacije: NE učiniti ono što sam učinio i samo deinstalirati kao što bi s normalnim vBulletin mod. Definitivno pitati dečki ovdje na vbet PRIJE deinstalacije. To će vam uštedjeti mnogo glavobolje.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Vi dobrodošli, ako imate bilo koji drugi pitanje u ovom thread molim pitajte za bilo kojim drugim pitanjima molimo otvoren novi thread.
Ako je sve u redu i obilježit će se riješiti

schan
20-02-14, 20:37
Je li to još uvijek problem ili se ti problemi riješeni do sada? Je li to još uvijek boli u guzi deinstalirati vBET?

Zahvaljujući.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
Problem je riješen.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99