PDA

View Full Version: vBET 3.2.2 - brzo ispravak paket

vBET
11-12-09, 21:57
Pozdrav.

Otkrili smo mali, ali značajan bug u vBET 3.2.2. To ne naškoditi Vašem funkcionalnost na bilo koji način, ali preporučamo da ponovno preuzeti verziju 3.2.2, a iz tog paketa ispravljen učitati na svoj poslužitelj ponovno 2 slika od učitati katalog:
- / Includes / vbenterprisetranslator_functions.php
- / Includes / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Bug se odnosi na slanje upućujuće zaglavlje što je potrebno Google TOS. Molimo da se brzo popraviti kao što je opisano u nastavku u potpunosti kompatibilan sa Google TOS.

Ako koristite niže verzija tada puno ažurirati je potrebno.

yahoooh
12-12-09, 06:43
Arapski Tzarbatjah istom smjeru kao i engleski i francuski jezik na arapskom pisanom obliku na početku teme s desna na lijevo, a ne s lijeva na desno

yahoooh
12-12-09, 06:47
Još uvijek su blokirani od Googlea
može u pomoć mene za poslati e-mail da ih
moj site: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 15:10
Arapski Tzarbatjah istom smjeru kao i engleski i francuski jezik na arapskom pisanom obliku na početku teme s desna na lijevo, a ne s lijeva na desno

To je opisano ono što je fiksiran u brzom ispravak paket - ostale stvari će doći u 3.3.0

vBET
12-12-09, 15:11
Još uvijek su blokirani od Googlea
može u pomoć mene za poslati e-mail da ih
moj site: alwatanyh.com

Molimo držite se nit, gdje je cijela priča. Pitajte o tome postoje i mi ćemo vam napisati sadržaj poruke koje možete e-mailom na Google:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.9.2