PDA

View Full Version: Riješen Povremeni problemi s URL pretvorbe

simit patel
25-11-09, 18:06
Pozdrav,

Imam bio koristeći vbet od 2.x podružnice, te su nadogradnja na putu. ja samo nadograditi na 3.2.2.

sada, kada sam kliknite na zastave, primjećujem URL promjene. Međutim, ponekad se stranica učita pravilno, ali drugi puta, jednostavno sam se bijela stranica koja kaže: "Stranica nije pronađena". moje stranice je informedtrades.com. Ja vbseo instaliran kao dobro.

Vidio sam neke ljude izvješća slična iskustva, ali nisam vidio tko govori o tome događaju samo neke od vremena, niti sam vidjeti ljude koji su samo imali problema nakon toga nedavne nadogradnje. ispričavam se ako je ovo već bila bavila i ja ga propustili.

bilo koji ideja o tome kako riješiti problem?

hvala
simit

vBET
25-11-09, 20:44
Bok. Mislim da sam našao pattern. Na forumu su vaše veze koje imaju posebne znakove tvrdili da ne mogu naći. Ne znam zašto još uvijek.

Nismo u mogućnosti da ga reproducirati na našim poslužiteljima (kao što možete vidjeti ovdje radi dobro), pa molim PM me pristup pojedinosti svoje Admin CP i FTP.

jorgejgm
26-11-09, 00:03
Pozdrav,

Imam bio koristeći vbet od 2.x podružnice, te su nadogradnja na putu. ja samo nadograditi na 3.2.2.

sada, kada sam kliknite na zastave, primjećujem URL promjene. Međutim, ponekad se stranica učita pravilno, ali drugi puta, jednostavno sam se bijela stranica koja kaže: "Stranica nije pronađena". moje stranice je informedtrades.com. Ja vbseo instaliran kao dobro.

Vidio sam neke ljude izvješća slična iskustva, ali nisam vidio tko govori o tome događaju samo neke od vremena, niti sam vidjeti ljude koji su samo imali problema nakon toga nedavne nadogradnje. ispričavam se ako je ovo već bila bavila i ja ga propustili.

bilo koji ideja o tome kako riješiti problem?

hvala
simit
Pozdrav, ja se dogodilo jednom, ali ako ponovno učitati stranicu ponovo i to dobro. Istina da je rijetka, pozdrav.

vBET
26-11-09, 04:55
Istina je da nije važno koliko je to rijetka - da ne bi trebalo dogoditi na sve, a mi ćemo učiniti naše najbolje da to radi cijelo vrijeme:)

simit patel
26-11-09, 16:18
I vratio vbet 312, koji radi dobro. Dakle, pitanje se odnosi na neke razlike između 312 i 322. Također, kad sam vratio na 312, prva stvar koju sam učinio je proizvod prebrisati. problem i dalje ustrajala. onda, kad sam učitao slika od 312, koje se činilo da riješi problem. tako, možda je problem odnosi na datoteku urediti između 312 i 322.

Također vrijedi spomenuti da imam vbblogs instaliran. to nije utjecalo na sve, URL-ova u blogovima ne piše u stranim znakova. ni u 322, ni u 312.

Ja stvarno bih iskoristiti nove značajke u 322. je li bilo ja mogu učiniti da u svjetlu situacije?

hvala
simit

Dodano: i naravno imam najnoviju verziju vbseo instaliran.

vBET
26-11-09, 16:23
Nije najbolje rješenje da je ponovo instalira prilikom podršku na brodu ...

Također sam saznati da je to problem s vBSEO konfiguracije. Obrasce koje ste za konac neće dopustiti za strane znakove:

'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',

to bi trebao biti nešto poput ovoga:

'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',

Ali ne mijenjati ručno. Takav uzorak je u mnogim mjestima u vBSEO konfiguracije. Molimo PM me pristup pojedinosti svoje vBSEO CP i ja ću saznati što konfiguracijski parametar je odgovoran za to.

vBET
26-11-09, 16:38
Razlog je pogrešno vBSEO konfiguracije.

Postavite opciju "Zamijeni Non-Engleski Likovi u URL-ove?" na "Keep Non-Engleski Likovi u URL-ovima".

Ovo misteriozno nestati iz naših integracije priručnika. Žao nam je nevolje za:) samo parametar i to će biti u redu:)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
Razlog je pogrešno vBSEO konfiguracije.

Postavite opciju "Zamijeni Non-Engleski Likovi u URL-ove?" na "Keep Non-Engleski Likovi u URL-ovima".

Ovo misteriozno nestati iz naših integracije priručnika. Žao nam je nevolje za:) samo parametar i to će biti u redu:)

Za španjolski postoji problem sa slovima OVOG PISMA N, O, I, itd itd (PRIJEVOD Izađite na N, O, ja.Kada uključite "zamijeniti ne-engleskih znakova" zamjenjuje se slovom N vBSEO, ili sam u URL-a. SEO je vrlo dobra. Uz "držati ne-engleskih znakova u URL-ovima" likovi zamjenjuju se ~~~pobj. Nešto što uvelike utječe na SEO. Zašto vBET buduće revizije će se "riješiti" ili tehnički nemoguće?. Hvala Vam.

vBET
26-11-09, 20:12
Kada uključite "zamijeniti ne-engleskih znakova" zamjenjuje se slovom N vBSEO, ili sam u URL-a. SEO je vrlo dobra. Uz "držati ne-engleskih znakova u URL-ovima" likovi zamjenjuju se ~~~pobj. Nešto što uvelike utječe na SEO. Zašto vBET buduće revizije će se "riješiti" ili tehnički nemoguće?. Hvala Vam.

To se postiže vBSEO - vBET ne od takvih zamjena. Morate konfigurirati na odgovarajući način vBSEO. Možete imati mogućnost da se ne Espagnol znakova ans također konfigurirati ručno u FORUM_DIR / inclues / config_vbseo.php parametar $ vbseo_custom_char_replacement. Zahvaljujući da ćete biti u mogućnosti da rade s prevedene URL-a i zadržati svoje postojeće URL-a za materinji jezik kao i one gdje je.

Pogledajte ovdje:

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

To je URL na kojem poljski slova (kao što je śąęć) je promijenjen zahvaljujući $ vbseo_custom_char_replacement i još uvijek čuva sve ostale nije engleski slova. To je ista veza za japanski:

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

Također to je dobar primjer zašto bi trebali držati nije engleski / Espagnol znakova - neki jezici imaju noly nije engleski / Espagnol znakova.

Ovo je primjer kako možete postaviti $ vbseo_custom_char_replacement vrijednost (za poljski slova):

$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);

Dakle kao što vidite - možete držati boga SEO način za svoje postojeće veze i otvoren za veze prevedene na 52 jezika:)

Nadam se da će to pomoći u slučaju bilo kakvih drugih pitanja samo pitajte - mi smo tu da vam pomoći:)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
Hvala vam puno ponovno, radi savršeno. Hvala Vam.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 you can enjoy automatic translations