PDA

View Full Version: Već učinjeno Mcached kao predmemorija

meto
10-02-11, 20:30
Znam da je to bio prijedlog već, ali ja bih čekić te ideje. Za mene je to apsolutno je "mora imati" za takav dodatak na velikim forumima. Pokušao sam prepisati vBET ga koristiti, ali nakon brzi pogled na kod i odustao. Zašto ne koristite objekt programiranje? Tako je puno lakše kod i modificirati skripte s njim. Vjerujem da će to biti 5 minuta. posao kod drugog caching mehanizam, kada bi to bilo u standardizirani klasi.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Mi radimo sada na ovu opciju:)

vBET
26-02-11, 16:46
Baš kao što Kamil je napisao - radimo na tome:) Preciznije sam raditi na tome u ovom trenutku:) Želimo podržati:
- Memcache
- APC
- Xcache
- Eaccelerator

Ako će biti uključen u sljedećem izdanju onda definitivno će biti označena kao Beta funkcionalnost. Nije odlučeno još će biti u sljedećem izdanju ili onaj nakon toga. Također, ako će biti uključeno u sljedećem izdanju još uvijek nije odlučila će to biti u potpunosti podržan ili samo za goste predmemorije za početak.

Ukratko riječima - mi ćemo vam dati ovu funkciju, još nije sigurno će to biti u sljedećem izdanju:)

meto
26-02-11, 16:56
Ako ste imali pristojne klase predmemorije objekta dodavanjem sljedećeg cacheing skladišta će biti mir kolača.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Nažalost za kasni odgovor. Ova funkcionalnost je dodan u verziji 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99