PDA

View Full Version: Zaustavi potrazi nakon x kvarova (baza podataka Cache)

Snake
08-02-11, 20:36
To je postavljena na 15

Će reći da 5 vbet brže?

Kao što je sigurno nakon 5 pokušaja se zna li koristiti cache ili ne.

Youngster
08-02-11, 22:19
Hmm, ja ću razgovarati s Kamil, ali mislim da si u pravu, za 100% ću pisati kada ću ga posavjetovati s Kamil

Snake
08-02-11, 22:21
u redu

Snake
09-02-11, 12:07
Je li to doista da je teško odgovoriti?

Youngster
09-02-11, 12:12
Nije stvarno teško, ali ako želite dobar anwser, moramo ga savjetuje:)

Snake
09-02-11, 12:13
Desno, dobro i programeri su online danas, oni su odgovorili na moj drugi thread!

Youngster
09-02-11, 14:36
Da, Snake u pravu si, 5 je dobro da vBET brže, sam testiran na testu forumu i da ste u pravu.
Hvala Vaš anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Velika, što me dovodi do moje sljedeće pitanje, bi niže i dalje biti bolje, kažu 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Zašto je podrška uvijek tako sporo fricking!

To nije teško pitanje!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
halo,

Ova opcija je opisana u admincp-> vBET-> predmemorije
Samo glasi: Ako postavite tu vrijednost preniska da će smanjiti stranici generacije brzinu.

To je optionaly, na jednom forumu će raditi bolje s visoke vrijednosti, na drugom - s vrlo niskim. Na naš glavni vBET forum smo ovu opciju postaviti na 15 godina.

Ovo je opcionalno. Morate testirati najbolji izbor za vaš forum.

Snake
14-02-11, 12:48
Ja ne razumijem kako se to degradira performanse, zasigurno manji je brži, bez obzira na forumu.

Ako je izgledala za 3 puta koji mora biti dovoljno kako bi pronašli prijevod.

Zašto bi nekim forumima treba pretraživanje 15x, a neki 5x, se ¡ť t smisla.

Također, admincp engleski je tako loše, to je razlog zašto mi treba pojašnjenje. Ja mogu čitati sasvim u redu, pa vas molimo da ne me uputiti negdje drugdje, želim podršku, to je razlog zašto sam ovdje.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Dakle, zašto je to opcija? Jer je jedan forum ima više sadržaja i sl.
Radimo na našim i iskustvo naših kupaca. Bolje ako možete promijeniti vrijednost ove opcije:)

Dakle, molim vas, to test za vas forum (i ako postavite 0 - možete isključiti ovu opciju)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations