PDA

View Full Version: Riješen Wiki u sub katalog pitanja

Smaug
06-10-10, 04:44
OK, ja sam wiki u pod direktorij www.xxxxxxx.com / wiki, moje forumi su u www.xxxxxxx.com / forumima.

Ja sam pokušavao da se integriraju u prijevodu MediaWiki koji dijeli moju prijavu info sa foruma trenutno.

Vidim sljedeće DB pogreške prilikom ispitivanja:

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi

Bilo koji ideja gdje se mogu pogledati? Pročitao sam svaki prijedlog ste dali drugima o tome kako da se integriraju. Problem je u tome da ja jednostavno nemam pojma što trebam rješenje.

Hvala

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
To je potpuna poruka o pogrešci? ako ne, molimo vas da zalijepite ovdje potpuni jedan.

Također možete optimizirati DB tablice. to učiniti samo ići na admincp-> maintence-> popravak / optimizirati stolova-> chect sve> i kliknite Nastavi

Smaug
06-10-10, 14:46
To je potpuna poruka o pogrešci? ako ne, molimo vas da zalijepite ovdje potpuni jedan.

Također možete optimizirati DB tablice. to učiniti samo ići na admincp-> maintence-> popravak / optimizirati stolova-> chect sve> i kliknite Nastavi

To ne piše u tablici je oštećen ... kaže nevažećim SQL. Najvjerojatnije zbog nešto nije u redu s prerade za wiki pod dir ili nepotpune integraciju s wiki.

Siguran sam da sam nešto nedostaje i tražite korake trebam za moj integracije.

Ja sam uzimajući pogrešaka na forumu sama.

Smaug
07-10-10, 00:07
Halo? To ne može biti da je teško za vas dečki dijagnosticirati.

vBET
07-10-10, 08:04
Istina je da je teško dijagnosticirati - nema bilo kakve pogreške, niti broj poruka o pogrešci. To je razlog zašto Kamil vas pitati to je pun pogrešaka komunicirati ili je bilo nešto uklonjen od tamo.

Bez poruka o pogrešci smo slijepi ovdje ... Možete li pronaći više informacija o tome, u primjeru u logove?

vBET
07-10-10, 08:29
Također - kao što sam shvatiti da se događa samo za wiki. Za normalnu stranice ne. Koristite li tablicu prefiksa?

Smaug
07-10-10, 15:55
Također - kao što sam shvatiti da se događa samo za wiki. Za normalnu stranice ne. Koristite li tablicu prefiksa?

Neispravan SQL je pogreška.

To je ono što je došao u e-mail, nemam broj pogreške.

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :

Wiki tablice sve počinju s "mw_", sve ostalo za web, nema prefiks. Ja vidim gore, gdje je rekao: "izvana = true" dva puta. Ja ću gledati na prerade.

Znam za činjenicu da je moj provedba je ljepušan velik dio pogodak u kojoj upute za korištenje integrirati wiki. Ono što želim znati je ono što tvoje postove se odnosi na mene. Da li MediaWiki korištenje globalne završena? Ja stvarno ne znam, kako bih biti u mogućnosti reći da?

Hvala vam na vašem vremenu

Smaug
08-10-10, 21:29
26 sata čekić **********

Postoji li naknada mogu platiti za prioritet odgovora?

Hvala

vBET
09-10-10, 18:04
Jako mi je žao za kašnjenje. Ne uzeti plaćanja za prioritet odgovora. Mi smo štand (mene i Kamil) gdje na forumu u četvrtak i petak - jednostavno nije odgonetnuti tko će se brinuti o ovom pitanju. Ja dodati neke pitanje staviti više svjetla, Kamil iako da sam uzeo ovaj slučaj ... Oprostite. Mi ćemo to učiniti bolje sljedeći put. Također se nadam da ćete biti sretni znajući, da ćemo početi tražiti još jedan zaposlenik za brigu o kupcima (ovaj vikend ili sljedeći tjedan će se pojaviti oglas):)

Vi ćete znati da je integrirani mod koristi global_complete jer stranicama neće biti preveden. Linkovi s jezikom kod wil posao, ali stranica neće biti preveden. Ako se takva stvar dogodi onda molimo primjenjuju savjeti za modove koji ne podržava global_complete. To se može dogoditi samo za modove koje stvara vlastitu stranicama potpuno ignorirati i vBulletin arhitekture.

O MySQL pitanje - još uvijek smo slijepi. Mislio sam da bi mogao biti prefiks problem, ali ga ne koriste za vBulletin. Bez dodatne informacije o tom pitanju ne možemo reći što je to. Molimo kontaktirajte s MySQL podršku i zapitati zašto vaše poruke nemaju broj pogreške, niti opis pogreške. Također - Jeste li provjerili MySQL trupaca? Možda će se više o tome.

Smaug
10-10-10, 01:54
Vi ćete znati da je integrirani mod koristi global_complete jer stranicama neće biti preveden. Linkovi s jezikom kod wil posao, ali stranica neće biti preveden. Ako se takva stvar dogodi onda molimo primjenjuju savjeti za modove koji ne podržava global_complete. To se može dogoditi samo za modove koje stvara vlastitu stranicama potpuno ignorirati i vBulletin arhitekture.

OK, to nije mod za vBulletin, MediaWiki se stajati sami. Samo link na moj forum je ovaj mod od vb.org:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Budući da sam koristeći ovaj mod na "most" korisnika sjednice, ja sam još uvijek pitate ako globalno potpuni je u upotrebi i na taj način još uvijek zbunjeni o tome što implementacija točna.

O MySQL pitanje - još uvijek smo slijepi. Mislio sam da bi mogao biti prefiks problem, ali ga ne koriste za vBulletin. Bez dodatne informacije o tom pitanju ne možemo reći što je to. Molimo kontaktirajte s MySQL podršku i zapitati zašto vaše poruke nemaju broj pogreške, niti opis pogreške. Također - Jeste li provjerili MySQL trupaca? Možda će se više o tome.

Nema pogreške prijavljeni MySQL, JA pravedan provjeriti otvaranjem pogreške dnevnik koji je naveden u my.cnf.

To je valjan iskaz.

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

Odaberite je u nedostatku. Da li one tablice i polja izgledaju ispraviti za vas? Gdje je taj odabir se zove iz?

Hvala vam na pomoći

vBET
10-10-10, 21:45
SQL upit sama po sebi je u redu - kao što ste sami napisali da radi za vBulletin.

Možete dodati važne informacije - MediaWiki nije vBulletin mod. Tako vBET ne može podržati. Ako MediaWiki nije vB mod onda definitivno to ne koristi niti vB kuka - sami napisali da je samostalan program. vBET sam vBulletin Enterprise Prevoditelj - prevodimo vBulletin.

Dakle, razlog te pogreške je da vBulletin nije inicijaliziran - to se ne koristi u svim ...

Ja sam obilježavanje ovog problema kao riješeno, jer znamo razlog sada i znamo da to nije vBET opseg uopće - vBET nije spreman prevesti stranice ne odnose na vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
SQL upit sama po sebi je u redu - kao što ste sami napisali da radi za vBulletin.

Možete dodati važne informacije - MediaWiki nije vBulletin mod. Tako vBET ne može podržati. Ako MediaWiki nije vB mod onda definitivno to ne koristi niti vB kuka - sami napisali da je samostalan program. vBET sam vBulletin Enterprise Prevoditelj - prevodimo vBulletin.

Dakle, razlog te pogreške je da vBulletin nije inicijaliziran - to se ne koristi u svim ...

Ja sam obilježavanje ovog problema kao riješeno, jer znamo razlog sada i znamo da to nije vBET opseg uopće - vBET nije spreman prevesti stranice ne odnose na vBulletin.

Onda kako drugi prevesti MediaWiki ovdje? Nema smisla da me zašto oni mogu, a ja ne mogu. Oni su trčanje most baš poput mene.

Upit mogao biti pogrešan, jer ja ne mogu imati implementiran ispravno.

vBET
10-10-10, 22:01
Imajte na umu da ne znam MediaWiki proizvod. Moj zadnji odgovor temeljiti na svoj opis - da je samostalan program. Promijeniti status objasniti i to ponovno provjeriti:)

vBET
10-10-10, 22:18
Kao što vidim da MediaViki nije odvojena primjena - to je integriran s vBulletin i stranica je generirana za vBulletin. Možete provjeriti sami - tu je adresa.

Kao što vidim na forumu MediaWiki nije integrirana - stranica ne generira vBulletin. To je razlika.

Dakle, prvi integrirati MeidaWiki s vBulletin. A kada stranicama će biti generiran vBulletin (isto zaglavlje, podnožje, itd.) onda možete ga integrirati s vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Kao što vidim da MediaViki nije odvojena primjena - to je integriran s vBulletin i stranica je generirana za vBulletin. Možete provjeriti sami - tu je adresa.

Kao što vidim na forumu MediaWiki nije integrirana - stranica ne generira vBulletin. To je razlika.

Dakle, prvi integrirati MeidaWiki s vBulletin. A kada stranicama će biti generiran vBulletin (isto zaglavlje, podnožje, itd.) onda možete ga integrirati s vBET.

Proizvod naveden je slično onome što sam trčanje. Ja sam povezan s foruma kao što su dva proizvoda dijeljenje prijavu info između njih.

Jeste li reći da trebam uključiti zaglavlja i podnožja kako bi vaš mod ponašaju za mene kao da druga osoba?

vBET
11-10-10, 09:44
Ne to nije slučaj, uključujući podnožja ili zaglavlje. To je slučaj integracija wiki stranica, da se generira vBulletin motora.

Kao što sam napisao - naš klijent koji koristi vBET ići prevesti wiki stranica koristi za stvarno prevesti vBulletin stranici koja prikazuje wiki stranicama (vjerojatno - to je kako ja vidim). Zato vBET radi tamo. Kao što vidim na vašoj stranici foruma wikiju ne generira vBulletin motora.

Molimo kontaktirajte s korisničkim koji su već je to učinio i zamolite ga za integraciju detalje između vBulletin i MediaWiki. To je upućivanje na isti mod, ali to ne znači da neke dodatne zadatke nije učinjeno. Kao što sam napisao rezultat razlikuje od tvoje forumima pa sam sumnjate da nešto je učinjeno ovdje (to može biti čak i to problem MORH konfiguraciju, ili samo pristup pitanju - krivi URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Ne to nije slučaj, uključujući podnožja ili zaglavlje. To je slučaj integracija wiki stranica, da se generira vBulletin motora.

Nedostatak u toj izjavi je da MediaWiki stranicama ne generira vBulletin. vBmediawiki je most za jedan znak na između forum i wiki. Ja razumijem da je drugačiji nego što sam ja mod koristi jer ne mogu pokrenuti vbmediawiki kao što sam ja na 3.8.x, te da je Ministarstvo obrane za vb4.

Kao što sam napisao - naš klijent koji koristi vBET ići prevesti wiki stranica koristi za stvarno prevesti vBulletin stranici koja prikazuje wiki stranicama (vjerojatno - to je kako ja vidim). Zato vBET radi tamo. Kao što vidim na vašoj stranici foruma wikiju ne generira vBulletin motora.

Kao što sam spomenuo, niti je njegov tehnički. Iako je čvršću integraciju kože sa svojim mod.

Molimo kontaktirajte s korisničkim koji su već je to učinio i zamolite ga za integraciju detalje između vBulletin i MediaWiki. To je upućivanje na isti mod, ali to ne znači da neke dodatne zadatke nije učinjeno. Kao što sam napisao rezultat razlikuje od tvoje forumima pa sam sumnjate da nešto je učinjeno ovdje (to može biti čak i to problem MORH konfiguraciju, ili samo pristup pitanju - krivi URL).

Cijenim vaše vrijeme. Njegov je integracija s različitim verziju vBulletin.

Molimo odgovorite na ovo. Kako mogu znati je li moj mod / most koristi global_complete? Mislim da ću pokušati izraditi Internet funkcionirati na svoje, ako ja mogu dobiti to pitanje odgovorio.

Ne mogu ja koristiti PhotoPost uputama s ove stranice?

Hvala

vBET
13-10-10, 10:31
Da - to može biti da je na njegov forum to radi zbog različitih verzija. Kao što sam napisao prije ne znam pojedinosti njegove integracije između vBulletin nad MediaWiki. To izgleda kao da se generira vBulletin, još uvijek se može izgled integracije kao što je napisao. Možda najnoviju verziju MediaWiki mod ne dodatne stvari, možda forum autor lud dodatni napor. Jeste li ga pitali? Jeste li provjerili opis najnovijih MediaWiki integracije mod? Vidim tamo zastave u podnožju - to izgleda kao podnožja je generiran vB templating mehanizam, a ne samo Hard-kodirano.

Kako provjeriti radi kuka global_complete se koristi. To je vrlo jednostavan. Ako ste napravili prvi dio integracije na odgovarajući način - to znači da forum će prepoznati veze s jezikom kod (tj. / PL /...) - onda ako global_complete podržan stranici će se prevesti u redu. Ako ne podržava, onda stranica neće biti prevedena, a možete vidjeti da na stranici koja bi trebala biti prevedena veze pod zastavama će imati 'vbet_flag "uključeni u URL-u.

Smaug
21-10-10, 16:34
Da - to može biti da je na njegov forum to radi zbog različitih verzija. Kao što sam napisao prije ne znam pojedinosti njegove integracije između vBulletin nad MediaWiki. To izgleda kao da se generira vBulletin, još uvijek se može izgled integracije kao što je napisao. Možda najnoviju verziju MediaWiki mod ne dodatne stvari, možda forum autor lud dodatni napor. Jeste li ga pitali? Jeste li provjerili opis najnovijih MediaWiki integracije mod? Vidim tamo zastave u podnožju - to izgleda kao podnožja je generiran vB templating mehanizam, a ne samo Hard-kodirano.

Kako provjeriti radi kuka global_complete se koristi. To je vrlo jednostavan. Ako ste napravili prvi dio integracije na odgovarajući način - to znači da forum će prepoznati veze s jezikom kod (tj. / PL /...) - onda ako global_complete podržan stranici će se prevesti u redu. Ako ne podržava, onda stranica neće biti prevedena, a možete vidjeti da na stranici koja bi trebala biti prevedena veze pod zastavama će imati 'vbet_flag "uključeni u URL-u.

Molimo vas ubiti to sam odustao.

Hvala

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.9.2