PDA

View Full Version: vBadvanced Dynamics integracije



vBET
14-11-09, 15:05
Za integraciju vBET s VBA Dyna morate instalirati samo jedan dodatni i slobodni čep. Možete ga skinuti s privitak u ovom postu. Instalacija je vrlo jednostavna - samo upload datoteke, instalirati datoteku proizvoda i napraviti malo promjena u konfiguraciji u vBET - svi detalji su uključeni u paket.

Podržani od: vBET 3.2.0
Ispitano na: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Ono što ovaj čep će vam dati:

Višejezični podršku u zajednici - korisnici će moći pisati unosa u različitim jezicima
Podržani automatska poruka jezik otkrivanje
Podržava jezik korisničkog zadani u urednike
Korisničko ime neće biti prevedena na

Pregled kategorija
Člana kategorijama
Dyna postbit
Ulazak

vBET
21-11-09, 18:42
Nova verzija podržava automatsko otkrivanje jezika poruke.

Zahtijeva vBET 3.2.0 i više

muratcan25
24-12-09, 15:58
Da mislim da problem neće učitati plug-ins

yahoooh
30-12-09, 22:51
kad kliknem attachement
To će dati praznu stranicu

vBET
31-12-09, 16:58
Hvala napomena - to mora biti nuspojava poslužitelja kreće ću ga ponovo učitati.

A sada je dostupan:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
Možete li plz potvrditi ako replys i nove unose će imati iste značajke kao što smo vidjeli u niti forum
korisnik može odgovoriti s majkom jezik i vbet će prevedena na druge ovisi na njihovim jezicima

vBET
21-01-10, 16:16
Da - to će:) Ovo besplatno je dodati vBET 3.x - samo probati:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Iz nekog razloga samo na početnu stranicu moje vbDynamics radi. Post stranica rezultate u 404 i kategorija stranica ne uključuju dinamika mapu (ne za praćenje s početne stranice). Pratio sam upute. Ima li nešto drugo moram učiniti? Ja sam koristeći Spider friendly URL-a opciju. Da li pravila prepisati u dinamici mapi moraju se mijenjati?

vBET
03-03-10, 20:46
Iz nekog razloga samo na početnu stranicu moje vbDynamics radi. Post stranica rezultate u 404 i kategorija stranica ne uključuju dinamika mapu (ne za praćenje s početne stranice). Pratio sam upute. Ima li nešto drugo moram učiniti? Ja sam koristeći Spider friendly URL-a opciju. Da li pravila prepisati u dinamici mapi moraju se mijenjati?

Možete li molim PM mi vaš forum adresu. Želim saznati koje verzije koristite, a koje vrste prijevoda veze.

tavenger5
03-03-10, 22:08
Ti PM'ed **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Paket ažuriran. Verzija nije promijenilo, jer je samo 3 dodatne datoteke za zastave, gdje dodao koji se također mogu uzeti iz prošle vBET puštanje - ovdje dodano za korisnike praktičnost.
Ako ažurirani na 3.3.4 vBET svoje zastave mogu prestati raditi na VBA Dynamics - samo je prvi korak integracije opet (upload slika) i to će biti riješeno:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
je tu ažuriranje verzija za VBA 2.0.x zadnju inačicu, a vBulletin 4.0.x
kao što znate verzija na starim vBulletin neće raditi s novim

Možete li to ažurirati i ja mogu dati DYNA za testiranje samo
hvala

vBET
14-11-10, 06:10
U ovom trenutku ne podržavamo VBA za vB4.0
Mi ga podršku za vB3.8 jer je jedan od naših korisnika nam je dao pristup na forum s VBA (koja se plaća MORH se sjećam). Nemamo dozvolu za VBA 2.0.x

Također u budućnosti opišite pitanja u vezi s vB4.0 u dijelovima za vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Opet imamo problem s najnovijim verzijama i datoteka nije dostupna na vašem poslužitelju

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg~~V

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg~~V

VB - Trenutna verzija: 4.1.0
Dinamika-Trenutna verzija: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-Trenutna verzija: 4.4.6


hvala
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Bok,
Molimo, otvorite novu temu na našem forumu. Također, vjerojatno ćemo morati urediti dodatka pošto je:

U ovom trenutku ne podržavamo VBA za vB4.0

Molimo, otvorite novu temu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1