PDA

View Full Version: Riješen Početna stranica ne prevođenju



Snake
23-08-10, 22:21
× "× × Ž Ž ×-ש×' × × ™ ¥ - × ¤ × × • × • × ¨ ž × × ™ - ×¢×-ר×" × × œ Ž ×-ש×' × '× - × × * × ™, × × ª ž × × ™> × "× × • × ª ™ × × § • × * × × ™ (http://www.computer-juice.com/forums/iw /)

Na početnoj stranici riječi nisu prevedene ispravno, izgleda samo na jezicima s lijeva na desno. Također alt tekst nije u redu.

Snake
23-08-10, 23:41
čudno, čini se ok sad, samo je pitanje alt tekst na zastavama.

vBET
24-08-10, 05:24
Kao što sam shvatiti da koristite prijevod 'Alt' atributi opciju. Mi ćemo raditi na reproducirati ovaj problem na našem testnom poslužiteljima i riješiti problem nakon toga.

Snake
24-08-10, 08:17
Da, čini se na nekim Alt jezicima zastave je slučajan znakovi xxooo itd.

kamilkurczak
25-08-10, 11:12
Pozdrav,

Molimo, pokušajte Clear cache za goste samo za ovaj jezik. To je opcija u vBET alata u glavnom izborniku.

Ako se taj problem još uvijek postoji. molim PM me vaše admincp i FTP detalje i ja ću to popraviti.

To je propably alt tag pitanje.

Hvala

Snake
25-08-10, 11:15
To je još uvijek tu, Alt tags prijevod je omogućen, samo su likovi smeće, ja ne daju admin pristup svima, žao mi je.

kamilkurczak
25-08-10, 11:18
Jeste li jasan predmemorija za ovaj jezik vBET alata?

Ja to ne mogu reproducirati na mojoj testnoj forumu, pa ne mogu to popraviti. Samo na vaš forum.

Snake
25-08-10, 11:35
Koji predmemorija? baze podataka ili datoteke?

kamilkurczak
25-08-10, 11:41
Koristite li vBET 336 sada? ako da, u admincp imate vBET alati -> predmemorija čistač -> postaviti jidiš i čist Gost cache datoteke i baze podataka Clean Cache na Da. kliknite na OK.

Snake
25-08-10, 12:54
Im ne koristite jidiš jeziku tako da ništa ne postoji u bazi podataka ili datoteke predmemorije već.

Snake
25-08-10, 12:56
Uglavnom alt tag prijevod ne radi za sve jezike koji koriste posebne znakove, JAP, hebrejski, korejski i sl.

kamilkurczak
25-08-10, 13:05
Što kodiranje koristite? UTF8?

Kako to ček moj forum characterset?

1. Idi na Admin CP-> Jezici i fraze-> Jezik Manager
2. Odaberite Uredi postavke za vaš forum jezika i provjeriti vrijednost HTML Character Set

Snake
25-08-10, 16:01
Fiksni, hvala!

kamilkurczak
25-08-10, 16:17
Hvala za potvrdu Snake:)
sretno

Snake
25-08-10, 20:40
Jedan problem, sada na moj forum '£' prikazuju kao''.

To je zato što je promijenio characterset na UTF-8, kako mogu popraviti molim?

Možda msql pronaći i zamijeniti upit?

kamilkurczak
26-08-10, 10:14
Hmmmm ..
Sada vBET radi savršeno na forumu kao vidim i ja ne mogu vam pomoći, ali imam ideju.
Ako napravite novi post sa £? to je rad ili ne?
možete promijeniti vrstu kodiranje UTF-8 u konfiguracijsku datoteku previše.
ovaj redak:

$config['Mysqli']['charset'] = 'utf8';
To nije vBET problem i ja ne mogu popraviti vB datoteku, tako molimo. Ako to još uvijek ne rade - samo pisati BB podršku.
Zahvaljujući.

kamilkurczak
26-08-10, 16:24
Kao što sam vidio na forum - riješeno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1