PDA

View Full Version: Već učinjeno Gost cache za sve jezike



meto
19-08-10, 02:07
Je li to bug ili imaju - ja invalida predmemorija za 90% od jezika, ali gostiju cachea ommits to. U mom umu ne bi trebalo biti odvojene postavke za db cache i gost cache.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
Postoje zasebne opcije. Ako nećete da predmemorije jezik za goste trebali onemogućiti ovu zastavu. Ja ću premjestiti ovu temu na značajke zahtjeva

vBET
21-08-10, 16:36
Je li to bug ili imaju - ja invalida predmemorija za 90% od jezika, ali gostiju cachea ommits to. U mom umu ne bi trebalo biti odvojene postavke za db cache i gost cache.

Molimo poduzeti neke korekcije ovdje. Onemogućavanjem zastava ćete onemogućiti podršku prijevod za taj jezik. Ova opcija ne isključuje gost cache za jezik, ali cijela podrška za više jezika.

I ti si pravo - gost predmemorije ne podržava onemogućavanje za određeni jezik. Te mogućnosti su samo za baze podataka predmemorije u ovom trenutku.

Vaš prijedlog za stvaranje zasebne postavke za dostupnost Gost Cache za određene jezike je prihvaćen:)

meto
07-09-10, 21:34
Može li, molim Vas objaviti novu verziju s tim značajkama? Moj vbet_guestcache je narasla na nekoliko foruma na 2GB (čak i uz čišćenje). Htio bih predmemoriju 2-3 jezika koji će trajati oko 90% tog broja.

Za sve korisnike zanima: Drugo me na ovom molim!

brubros
15-09-10, 21:10
Slažem se. Samo sam nadograditi moje virtualni poslužitelj, zbog veličine datoteke pitanja i nije jeftin. Dakle, samo želim da se baci moj glas za ovu značajku.

Također želim zadržati svoje prethodne glasovati za što vBET u potpunosti podržavaju prijevod odlasku novog korisnika pozdrav i slične poruke ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
Pozdrav:) Opcije za podržanih jezika u goste cache će definitevly biti uključeni u sljedećem izdanju.

Novi korisnik pozdrav - ovisi o mogućnostima uključivanja u tamo. Tako se neke kuke će omogućiti da ili ne.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
Pozdrav,

Gotovo - bit će uključeni u sljedećem relase:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1