PDA

View Full Version: Riješen vBET s mySQLi



dai-kun
10-11-09, 07:34
Ako sam pak moj tip foruma baze podataka mysqli u moje config.php datoteku, ja dobiti ovaj greška prilikom pregledavanja prevedeno stranica:


Upozorenje: mysql_ping () parametar očekuje 1 se resurs, objekt dan je u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 596

Ja isključen mysqli za sada.

vBET
11-11-09, 16:51
Ako sam pak moj tip foruma baze podataka mysqli u moje config.php datoteku, ja dobiti ovaj greška prilikom pregledavanja prevedeno stranica:


Ja isključen mysqli za sada.

vBET nije testiran za mysqli. Da li imate pitanje za korištenje mysqli na forumu?

vBET
24-11-09, 20:18
Bez odgovora - pitanje zatvoreno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1