PDA

View Full Version: Koje modove trebaju biti podržane od strane vBET?



vBET
10-11-09, 05:30
Najbolji odgovor je - sve moguće;)

Naravno, mnogi modovi ne treba integracije. No, svaki mod koji će dopustiti da pišu neke vrste poruka, ili će se koristiti nakon naslova će trebati neke integracije.

Koje modove mislite bismo trebali integrirati prvi?

Dajte nam savjet i vaš forum bit će u potpunosti biti integriran s vBET puno brže! :)

dai-kun
10-11-09, 07:41
Hvala vam puno da ste integrirajući ga sa vBADynamics. Ja ga koristiti na moj forum, koje ste vjerojatno vidjeli već. Pokušavam ide u tom dijelu sa prijevodom na, ali me vraća na početnu stranicu. Bio sam æe vas pitati o tome, ali je previše lijen i zaboravio. Ja sam oko 250k + post u koji mod, tako bi bilo velik ako se to može integrirati s vBET.

Ja bi također željeli predložiti PhotoPost PHP galerija dijeljenje fotografija s vBulletin Forum integracija (http://www.photopost.com/). Pa, ima puno slika tamo, ali ja želim članovi barem moći čitati komentare na vlastitom jeziku. Trenutno, to preusmjeravanja Povratak na početnu stranicu ako pokušam pregledati prijevoda njega.

Hvala!

Cybershaolin
16-11-09, 06:04
Htio bih da se ovaj hack biti podržani: Kib - chatbox (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

To bi bilo lijepo kad sve poruke sadržaja će biti preveden kao dobro. Ne znam je li to moguće, ali ja tražim. :)

Kolbi
18-11-09, 14:49
Kib - Napredna statistika

m_k
03-12-09, 05:08
dobio mod instaliran i radi, ali nije jasno postoji li neki način da se to radi s mojim dvije glavne dodataka, PhotoPost vBGallery v2.5 i vBadvanced Linkovi Imenik v3.2.0

bilo tko drugi tko imati bilo koji sreća sa bilo koje od ovih još?

simit patel
03-12-09, 23:24
vbadvertise, a svi proizvodi izrađeni od vbcredits. Mislim da kao tvrtku koju će imati koristi od pronaći stabilan partnera u vBulletin ekosustava raditi. Mislim da vbcredits može stati na račun, oni 'bio oko za neko vrijeme sada i napraviti veliki proizvodi. oglašavanje modul posebno će biti u zahtjevu da se prevesti.

yahoooh
14-12-09, 22:40
vbolg verzija 2.0.2 i iznad
također
ovaj veliki addon:
Linkovi i preuzimanja Manager
Linkovi i Downloads Manager - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=216118&highlight=links)

El Caballo
18-09-10, 14:44
Bok, glavni Mods koje koristimo;
VB kredita deluxe
VB kladioničar
PhotoPost pro-vidim to radi! Velik
Turniri i ljestve
mikro newsletter

Morao sam linkove na njih, ali ne mogu koristiti linkove ovdje. Da li ti svi odlično funkcioniraju s VB Enterprise? Ako je tako, ja ću kupiti VB Enterprise danas!



Ups žao, ja koristiti vBulletin 4.0.5

vBET
20-09-10, 12:50
Bok, glavni Mods koje koristimo;
VB kredita deluxe
VB kladioničar
PhotoPost pro-vidim to radi! Velik
Turniri i ljestve
mikro newsletter

Morao sam linkove na njih, ali ne mogu koristiti linkove ovdje. Da li ti svi odlično funkcioniraju s VB Enterprise? Ako je tako, ja ću kupiti VB Enterprise danas!



Ups žao, ja koristiti vBulletin 4.0.5

Bok. Imajte na umu da podržavamo vB4:) Čak i uz objavljivanje Suite (tako blogove i CMS previše)!)

O vašem dodataka. Ne mogu reći u ovom trenutku definitivno ne sve će raditi bez dodatnih integracije, ali imajte na umu da većina dodataka djela bez ikakvih dodatnih integracije koraka. Dodatna integracija zahtijeva se samo u posebnim slučajevima, kao što su stranice u potpunosti generirani od strane MORH-a koji ne podržava global_complete kuka, ili mod koji stvara stranice izvan foruma imenik u URL-u.

Također možete jednostavno provjeriti ne bilo kakvih problema pojavit će se pomoću vBET slobodan inačici. To je puno sporiji, ali će vam pokazati ne problema postoji. I nakon toga možete kupiti brže plaćeni verzija s puno dodatnih mogućnosti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1