PDA

View Full Version: Poruka napisan na više jezika



vBET
09-10-09, 18:50
Pozdrav. Ova poruka je napisana na više jezika. Na primjer ovaj test je na engleskom jeziku.

A to je u poljskom:) Ali samo biti dio japanski.

Djed je živio u selu. Je li siromašni starac.

I opet na engleskom:)

Možete biti znatiželjan kako to izgleda kada ga vidite u poljskom ili japanski. Samo kliknite odgovarajuću zastavicu i vidjeti razliku:) Također obratite pažnju što se dogoditi s navojem URL nakon što prijevod: D

Polprav
21-10-09, 23:08
Pozdrav iz Rusije!
Mogu li citirati post u svoj blog link na vas?

vBET
22-10-09, 23:46
Pozdrav iz Rusije!
Mogu li citirati post u svoj blog link na vas?

Da, možete:)

selsarac
27-10-09, 13:08
Merhaba, Test için yazıyorum. Tebrikler.

Bazı kelimeler
Knjiga kitap
vrata kapi
teşekkür hvala
yüzmek kupanje

Neden kendi mesajımın çevirisini göremiyorum. Mesajım Tum dillerde aynı görünüyor.

Ono što ne mogu vidjeti, moja poruka nije bila prevedena.

Sanki tercüme edilemeyen kelimeler aynı şekilde kalıyor değil mi?

Bu sistemin Google rang Yada indeks sayısına etkisi var mi acaba?

vBET
29-10-09, 00:55
Vi ne koristi bbcodes za prijevod. Oni se mogu dodati automatski ili ručno - molimo pogledajte ovdje za upotrebu:)

cosy
12-01-10, 18:48
Hai sa vedem dacă detectarea automatica funcţionează con Mas De un idioma


ne raditi ako tekst je na istoj liniji samo pokupiti prvi jezik

cosy
12-01-10, 18:52
neka je vidjeti ako automatsko otkrivanje djela con mas idioma

vBET
13-01-10, 22:57
Hai sa vedem dacă detectarea automatica funcţionează con Mas De un idioma


ne raditi ako tekst je na istoj liniji samo pokupiti prvi jezik

Otkrivanje neće provjeravati svaku riječ - to nije moguće otkriti na taj način, ili da skupi (za izvedbu) na check-in koji jezik su dijelovi poruke. vBET ima najveći mogući dio iz početka poruka (Google ograničava koliko je velik tis tekst može biti) i pitati Google za otkrivanje. Dakle, za otkrivanje je kao dobar kao Google pruža. To neće raditi dobro za poruke na nekoliko jezika. Ako netko piše u različitim dijelovima jezika onda on mora da ga ručno dodavanje BBCode Lang u odgovarajućim mjestima.

cosy
20-01-10, 20:13
Ako netko piše u različitim dijelovima jezika onda on mora da ga ručno dodavanje BBCode Lang u odgovarajućim mjestima.
možete dodati uz fontove / veličine padajući izbornik mrvica odaberite jezik bbcodes?

vBET
21-01-10, 16:10
možete dodati uz fontove / veličine padajući izbornik mrvica odaberite jezik bbcodes?

Molimo, otvorite novi thread za to Feature Zahtjevi:)

tisiman
23-03-10, 06:28
Pozdrav Pa probati, onda sam se mogućnosti da rade u njemačkim puta, neka je vidjeti kako to google. :) Tisiman

Kolbi
19-04-10, 15:06
Google dolazi s skup zapravo i nije jasno:) Vi napisati dobar njemački moraju biti savršeni, na žalost. Uredi: prijevod nema smisla završiti: D

mikael
09-05-10, 15:57
gdje mogu posjeduju pokušati napisati pismo ili dokument? da se provjeri kako to radi. pogodna za ovu aplikaciju sebe i ja ću napisati prijateljima koji žive u Rumunjskoj i Mađarskoj.

vBET
09-05-10, 19:31
gdje mogu posjeduju pokušati napisati pismo ili dokument? da se provjeri kako to radi. pogodna za ovu aplikaciju sebe i ja ću napisati prijateljima koji žive u Rumunjskoj i Mađarskoj.

U primjeru ovdje;) Slobodno stvoriti novi test teme u ovom odjeljku.

mario06
08-06-10, 21:42
Pozdrav, pokušajte: D

botmasterlabs
07-07-10, 00:10
Pozdrav! svyazi provjerite!

bedoo54
21-05-11, 10:41
كيفية اضافة الكود الرجاء المساعدة

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1