PDA

View Full Version: ne vbet dodati nofollow na vanjskim linkovima?



bhanuprasad1981
24-07-10, 04:14
Da kao što naslov kaže ne vbet dodati bilo koju vrstu nofollow atribut na vanjske linkove prema zadanim?

vBET
26-07-10, 07:30
Ne - to je urezivanje zajedničko s vBET funkcionalnost (podržava višejezične zajednice).

bhanuprasad1981
26-07-10, 12:32
stvarni problem je sve vanjske linkove na moje forumima se dodaju ne slijedi, ne znam zašto: (čak i osobe s invaliditetom vbseo ne prate mogućnosti još uvijek bez rezultata: (, tko mi može pomoći?

vBET
26-07-10, 20:02
Da - onemogućiti Mods jedan po jedan i provjeriti kada nofollow će nestati. Također - komentar vBSEO htaccess pravila - ako onemogući vBSEO, ali još uvijek neke stvari su tamo, jer promet je preusmjeren tamo. Imajte na umu da ako koristite vBSEO i vBET - te isto tako morati privremeno onemogućiti vBET pravila, jer vBET interno će se preusmjeriti na vbseo.php u takvom slučaju.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1