PDA

View Full Version: Koju verziju vBET za vB 3.6.8 i vBSEO 3,3?



myandy99
21-07-10, 19:16
Bok, ja sam novi u ovoj zajednici i vrlo zainteresirani za ovaj proizvod.

Može li netko molim recite mene sljedeće:

1. Što vBET verzija podržava vBulletin 3.6.8 i vBSEO 3,3?
2. Koja je razlika između vBET slobodan inačici i non-free verziji?

Hvala!

vBET
22-07-10, 07:40
Pozdrav. Službeno vBET podržava vB3.8 ili 4,0 i zadnja oslobađanje vBSEO.

Ipak smo klijentu koristeći vBET na vBulletin 3.6.x - to utvrde prekid. Postoji samo jedan problem u vezi s vBulletin bug i da je to razlog zašto nismo u stanju to popraviti (vBulletin tim treba popraviti svoje pogreške). Ovo pitanje je s prijevodom arhive stranice i samo za forume (glavna arhiv stranicu i teme Arhiva stranica prevodi dobro).

Klijent sam pisanje o ne koristi vBSEO. Tako Žao mi je, ali ne mogu vam reći koliko točno vBET će raditi s tim starim verzijama. U svakom slučaju - možete započeti testiranje naš besplatni verziju na vašem forumu. A ako će biti u redu onda možete ostati s besplatnim jedan, ili kupiti plaćeni jednom, ako želite imati puno brže prijevodi i podrška višejezičnih zajednica:)

myandy99
20-07-11, 05:43
Morao sam držati na moj plan ispitivanja vBET kao vBSEO tvrdi da ne bi podršku i to bi mogao biti (ili bi se) problematično korištenje vBET s vBSEO.

U svakom slučaju danas sam odlučio testirati što ste rekli (vas je rekao da će raditi s vBSEO) pa sam instalirao besplatnu verziju za test i ja sam saznala prijevod utvrde velik!

Međutim, postoji veliki problem na URL-ova:

Moj site je socijalna umrežavanje stranica (URL xxx.com) integriran s vBulletin v3.6.8 foruma (URL xxx.com / forumima).

. Nakon instalacije vBET i napravio izmjene na forum korijen htaccess, naišao sam na problem - kad sam izabrao prijevod, ne mogu se vratiti na xxx.com kao i sve xxx.com URL sada postaje xxx.com / foruma.

Na primjer URL xxx.com / index.php? Page = glazbe sada postaje xxx.com / foruma / index.php? Page = glazbu i time socijalne umrežavanje dio stranice je potpuno slomljen kao i sve URL preusmjereni na vBulletin forumima.

Bilo koji ideja kako riješiti ovo?

Ja sigurno bi se moglo kupiti ovaj proizvod, ako se to može riješiti.

myandy99
20-07-11, 06:09
Izgleda da isključivanjem URL za praćenje u vBET konfiguraciji mogu riješiti URL problem. No, prijevod će prestati raditi na način to učinio. Sada ovisno o tome niti sam kliknite, to se prikazuje kao zadani engleski, umjesto prethodno odabrali jezik, a za svaku stranicu ću morati kliknuti jezik zastavom prevesti. To nije poželjno.

Želio bih URL za praćenje rada bez vijak moj URL-a.

vBET
20-07-11, 16:26
Bok.

To nije dio za pitanja. Ako imate problem sa slobodan inačici onda pišite ovdje: Free Version vBET2.3.x - vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Vjerojatno imate krivu konfiguraciju ili. Htaccess pravila (provjerite da li vi zec odgovarajuću vrijednost za forum direktorij parametar).

basketmen
22-07-11, 06:45
Bok myandy99, ja sam koristeći VB 3.6.x previše, i vbseo 3,5, vbet plaćeni verzija utvrde prekid gotovo godinu dana instaliran, provjerite moje postove prije

iz opisa njegova bi trebao biti htaccess problem, imam previše prije i samo plaćati Michał, integracija / instalacija naknada 30 $ da bi vbet raditi dobro i integriran s ostalim skripta / mod

samo neka pro instalacije za vas

vBET
22-07-11, 11:38
Njegov problem je, jer besplatnu verziju ne podržavaju prijevoda izvan foruma. Full Version će prevesti stranice izvan foruma, koji su generirani sa vBulletin motor.

To je nit za izdavanje:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1