PDA

View Full Version: Riješen vBET Ozbiljne Bug pronađena!



mario06
29-06-10, 09:38
Sada razumijem zašto moje stranice se ne indeksiraju pravilno 52x.

S vBet instaliran je ne daju naći na sve moje arhive, nakon 6 sati escluding svega jedan mod 1 od 1 je došao na ovo, ja sam tryed 3,33 i 3,34 i bez vBet moje arhive utvrde prekid ..



Molim Vas, dajte mi škripac za ovaj problem!

Srdačan pozdrav

mario06
29-06-10, 11:14
Nitko od osoblja vbet je ovdje? Trebam popraviti!

PS. Nisam imao taj problem sa slobodan inačici

Pozdrav

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
Hmm ja ne mogu reproducirati ovaj problem. Možete li mi pokazati kako ja mogu učiniti?

mario06
29-06-10, 13:41
Ja sam upload moje stranice pričekajte 5 minuta i ja ću vam link u pm

mario06
29-06-10, 13:45
Ja pm'ed čekate odgovor, vbet je uključen i moj arhive niti ne daju FOUND (404), čim se potvrdi to ću ga isključiti, tako da možete pregledavati arhivu opet, tako da možete vidjeti na sebe da to radi bez vbet.

pogledu

mario06
29-06-10, 14:01
kamilkurczak, sam čekala tu za vas previše potvrditi bug i idete offline nakon 20 minuta bez mene odgovoriti?

To nije pravi način za liječenje plaćati klijentima!

mario06
29-06-10, 19:00
Trebam pomoć gdje je sve?

mario06
30-06-10, 05:29
Koliko dugo moram čekati?

vBET
30-06-10, 07:42
Nažalost ste morali čekati. Već sam poslati Kamil podsjetnik o pitanju. Također imajte na umu da ne morate onemogućiti cijeli vBET - to bi trebalo biti dovoljno za onemogućiti samo vBET dodataka za arhivu (sve s 'arhivu' u kuka ime). To će vam omogućiti da koristite vBET i raditi svoj arhiv (ali ne i prevodio arhiva) dok smo riješiti problem:)

Kao što sam vidio Kamila nije bio u mogućnosti da ga reproducirati na našem poslužitelju i pitao za detaljne upute o tome (trebamo učiniti nešto posebno za vidjeti ili samo cijela arhiva je dolje). Ako nećemo ga reproducirati na našem serveru, mi ćemo trebati pristup pojedinosti svoje Admin CP i FTP da bi mogli provjeriti zašto se to događa i to ispraviti.

Također, ako imate drugih dodataka (ne uključujući vBSEO) koji koriste neki arhiva kuke pokušajte privremeno onemogućiti one plugins i provjerite ne vBET će raditi ispravno za arhivsku tada. To je provjeriti da imamo neki sukob pitanja ovdje.

mario06
30-06-10, 09:35
Već sam pokušao onemogućiti dodatak vBET arhive jučer, ali je još uvijek razbijen arhiv kada vBET je omogućen tako moram onemogućiti vBET dobiti u arhivu radi.

Problem je jednostavan.

1. Na vBET
= Arhiva slomljena

2. vBET Isključeno
= Arhiva rad

Kao što sam rekao gore sam deinstalira svaki dodatak (1by1) jučer pronašao vBET biti krivac, nakon testiranja sam vratiti backup.

Tu je stvarno ništa posebno ne u dobivanje nije pronađena (404) pogreške, sve što morate je otići na donjem desnom dijelu stranice i kliknite na Arhiva i slijedite kroz teme | postove (čak i kao gost).

Za pristup nemam problema, neka je uspostaviti vrijeme da to napravite.

Pozdrav


PS. Morao sam dodati arhiva | mapa weba u svojoj robots.txt, jer Google je započeo daje mi pogreške na arhivu udaranje 17k (404).


PS2. Nemam vBSEO instaliran maybee vBET je skopčavanje | u potrazi za njega.

Pozdrav

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
halo,

Trebam pristup admincp i FTP .. Molim pošaljite mi PM sa ovim podacima.

Pokušat ću pronaći problem.

mario06
30-06-10, 18:34
Imate sati.
Pozdrav

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
Našao sam plugin sa bug .. Sada ću pokušati pronaći rješenje.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
molim vas, samo pogledajte na PM

mario06
01-07-10, 18:36
račun prestao raditi zbog multipe IP otkrivanje, sada račun za prijavu radi opet .. Vaše skoro tamo:)

Pozdrav

vBET
03-07-10, 13:55
U redu, tako - nakon rada po tom pitanju smo utvrdili da ne postoji bug u vBET ovdje. To je zato što vaš forum koristi vBulletin 3,6 i vBET službeno podržava vB3.8

Ipak smo našli način kako bi to raditi čak i na ne službeno vBulletin 3,6:
Te promjene su već učinjeno na vaš forum.

Imajte na umu da još uvijek prevedene na arhivu stranice foruma ne rade. To je zbog vBulletin pogreške pa pitati vBulletin tim da ga riješi. Ako dodati bilo koji parametar na forum arhivu stranicu (ovaj F-) onda pojavljuje se prazna stranica. Mislim bilo parametar - čak i samo x = y, a pad čak i sa vBET invaliditetom?. Dakle, s ovom slučaju morate pitati vB tim da ispravi svoju pogrešku, a vjerojatno i prijevode će početi raditi (sve je u redu za arhivu glavni i nit stranica).

Budući da nije bilo vBET bug ovdje sam premjestiti nit otklanjanju poteškoća.

mario06
06-07-10, 12:29
Imajte na umu da još uvijek prevedene na arhivu stranice foruma ne rade. To je zbog vBulletin pogreške pa pitati vBulletin tim da ga riješiti
Oni će mi je rekao da ga deinstalirati jer je sve radio prije vBET mod.


Imajte na umu da još uvijek prevedene na arhivu stranice forumima ne radi?
Nije li to popraviti?

Što je toliko različiti o 3.6.12 i 3,85? Glavne promjene su relevantni za društveno umrežavanje čini mi se da u odnosu VB 3 do VB 4, malo više truda na Vašoj strani ne bi povrijediti ne?

vBET
07-07-10, 13:32
Kao što sam opisao vam bug u vBulletin. Oni jednostavno vam flus daleko. Možda zbog krivo pitanje desription. Nije vBET kriv - izvorni arhiva radi u redu. Prijevod foruma Arhiva stranica ne radi i neće raditi, jer vBulletin crasches stranicu ako u URL addes bilo parametar. I to nije vBET -? Možete dissable vBET dodati url x = y i dalje ćete imati crasched achrive foruma stranicu.

Već sam to opisao prije. I dao vam način da se provjeriti da je vBulletin bug. Molimo vas da ih napisati da ne morate imati na vBulletin crasch tim stranicama - to je enought dodati bilo koji parametar URL-a. I to crasches s vBET dissabled. Dakle, ne dopustiti im da vam istoj razini daleko ponovno;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations