PDA

View Full Version: vBET 4,22 i vBSEO 3.5.1 nije kompatibilan?



StarBuG
25-06-10, 11:05
Bok

Budući da vBSEO ažuriraju 3.5.1 su uvedene promjene u rukovanju blogova u potpunosti podržava kanonskih URL-ove i druge promjene.

To znači da neke datoteke su se promijenila i datoteka izmjena ne rade kao što je spomenuto u readme datoteci.

Kada će se ažurirati vBET beeing u potpunosti kompatibilan s vBSEO 3.5.1, tako da ja mogu ga instalirati?

Molimo savjet

StarBuG

vBET
26-06-10, 23:49
Hvala za napomenu. Mi ćemo to provjeriti i ažurirati integracije upute:) Ne znamo još koliko je promjena vBSEO izrađene u spomenutom području, pa je teško dati rješenje datum. Mi ćemo raditi na tome nakon vikenda:)

StarBuG
29-06-10, 09:05
Kako je napredak?

kamilkurczak
29-06-10, 11:41
halo,

Imamo puno posla s novom verzijom vBET. Sutra ću pokušati završiti testiranje.

Hvala na strpljenju:)

kamilkurczak
30-06-10, 20:36
vBET je kompatibilan s vBSEO 3.5.1. Sam testiran na testu forumu.

StarBuG
03-07-10, 10:28
Možete li onda ažurirajte nadogradnje / integracije upute, tako da možemo instalirati vBSEO 3.5.1

Traži i zamijeni datoteka promjena u priručniku su ne vBSEO 3.5.1

StarBuG
04-07-10, 10:43
Hmm

Sjećam se vremena kada je ovdje bila podrška brže.

vBET
04-07-10, 23:05
Žao nam je - na vikend stvari koje nisu hitne može čekati ponekad i malo više.

Znam da ste pokrenuli niti više od prije tjedan dana, ali kao što vidim Kamil potvrdio da radi. Ako propustite nešto, onda molimo točke točno koji dio ReadMe.html nije točno za vBSEO 3.5.1 - to će nam pomoći da vam pomoći da brže:)

StarBuG
05-07-10, 09:57
Ok ja propustila da je obnovljeno upute u tom zahtjevu.

Imajte na umu o tome ovdje bi smo ipak lijepo;)

kamilkurczak
05-07-10, 17:33
Sam ga ponovno provjerava.
Sve upute o integraciji vBSEO-351 su do danas.

Morate urediti dvije datoteke: functions_vbseo_createurl.php i functions_vbseo_url.php.

Sve funkcije koje je potrebno urediti u te datoteke.

vBSEO-351 ima iste opcije kao što su one koje su opisane u ReadMe.html

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1