PDA

View Full Version: Kao marke besplatno?



wowglider.de
23-06-10, 11:28
Pozdrav! Ja sam samo ja marke za moju Besplatni forum Fair play Bot | kupiti WoW Forum (http://wow.glider-forum.de/), ali tekst je i dalje prema dolje, kako ga mogu maknuti | WOW / MMO Glider Bot ? MFG

Pozdrav, upravo sam kupio marke free opciju za moj forum. No, oglas je još uvijek tamo, kako sam se riješiti toga? Hvala

kamilkurczak
23-06-10, 13:00
Po defaultu marke Besplatni paket uklonjen kreditne vezu, ali s ove licence daje vam pravo ukloniti i podatke o inačici, ali morate to učiniti sami

Ja ću pripremiti detaljne upute za tebe, a ja ću poslati PM za vas:).

wowglider.de
23-06-10, 14:18
ok, još uvijek čeka PM

kamilkurczak
23-06-10, 14:23
poruka je poslana:)

njm
20-07-10, 11:28
Pozdrav ... možete li mi, molim vas pošaljite ove informacije ... pravedan je dobio marke slobodan inačici. nisu preuzeli još ... će u nekoliko dana kada je spreman za instalaciju, ali bi htjeli znati kako to popraviti odmah nakon sam spreman za instalaciju.

kamilkurczak
20-07-10, 12:18
poruka je poslana:)

mario06
20-07-10, 18:05
Ne mogu li biti potpuno besplatno pravo iz kutije?

vBET
20-07-10, 19:41
Po defaultu branding slobodan inačici je slobodan kredit veze, ali svaki vlasnik marke Besplatno dozvole nije dopušteno uklanjanje i podatke o nazivu proizvoda.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1