PDA

View Full Version: vbet pogreška s Marco1 Sakrij sve



Miguel86
22-06-10, 19:25
Hi:
Imam testirani na forumu vBet 2.4.3 i MARCO1 Sakrij sve Hack v4.0

MARCO1 Sakrij sve Hack ono što je za skrivanje veze na goste, mijenjanje vode s porukom, problem je u tome što je poruka napisan 2 puta ako vbet 2.4.3 instaliran.

MARCO1 Hidel sve se može preuzeti s web stranice vbulletin.org.

Može li bilo koji član osoblja ima izgled? mislim vbet je vrlo zanimljiv, ali s ovim bug ...

kamilkurczak
23-06-10, 11:04
halo,

Možete li zalijepite ovdje svoj foruma URL. Htio bih vidjeti taj problem. Molimo vas napišite mi gdje mogu naći taj problem (na forumu). Gdje trebam gledati?

Je li to problem samo na prevedenih stranica ili ne-prevedeno stranica previše?
Molimo, onemogućiti vBET vaš admincp i pobrinite se da je ovo pitanje još uvijek.

JA radovati se unaprijed sluh od vas.

Miguel86
23-06-10, 19:14
Da sam testirana i na web vbet je aktivirana, ali na ne prevedenih stranica happends.
Happends uvijek vbet se aktivira, možete ga provjeriti npr. unijeti ovdje: laradiobbs .***/ normas-de-los-foros/5-normas-y-politicas-del-foro-la-radio-bbs.html

Morate zamijeniti *** s neto jer sam ne mogu postavljati web stranice, bez 15 postova.

Sada vbet je onemogućiti i link je zamijenio za jedno vrijeme s porukom: [Solo Trenutno korisnika Registrados pueden ver los veze. HAZ kliknite na par registrarte]

No, je li vbet je aktiviran poruka je: [Solo Trenutno korisnika Registrados pueden ver los veze. HAZ kliknite stavku registrarte [Solo Trenutno korisnika Registrados pueden ver los veze. HAZ kliknite stavku registrarte]]

Ako vam treba ja mogu ponovno omogućili vbet ali kao MARCO1 Sakrij sve je besplatno addon možete ga preuzeti sa vbulletin.org i testirati na lokalnom stroju bolje.

Zahvaljujući.

kamilkurczak
28-06-10, 10:38
Imam jedno pitanje sada. Pleše pokušavaju onemogućiti ovu Marco i pokušati pronaći ovo pitanje. Pleše pisati ovdje je to problem i dalje?

Miguel86
05-07-10, 10:39
Ali ako ja onemogućiti Marco, poruku da morate biti registrirani da biste vidjeli linkovi neće pojaviti, jer to poruka pojavljuju s Marco sakriti sve.

kamilkurczak
05-07-10, 12:10
Ali ako vBET je turded od ova opcija radi normalno?
To je pitanje Marka itd.. Samo napišite u timu za podršku ovog proizvoda. :)

Miguel86
05-07-10, 18:31
Ako vbet je onemogućen ne happends, tako da mislim da je vbet problem: S

kamilkurczak
05-07-10, 19:21
Pozdrav Miguel,

Znam da, ali vBET radi Goot previše.

To je vjerojatno sukob između dvije plugins (vBET i Marco), a to nije vBET pitanje. Pronalaženje sukob će trajati jako dugo jer vBET imati puno datoteka i funkcije, a mi ne znamo ovog dodatka (Marco i sl.). Marco je manje čep. Njegova pomoć će biti lakše pronaći taj sukob, pa molimo pišite na njih.

Ako ne uspiju, onda ćemo pokušati to popraviti.

Hvala.

vBET
05-07-10, 23:51
Ako vbet je onemogućen ne happends, tako da mislim da je vbet problem: S

Kladim se da kad je MARCO1 dissabled onda i ne dogodi, tako da mislim da je neki sukob - pelase jelen Kamil prijedloge. Pronalaženje sukoba je mnogo lakše za autora manjih mod i to je puno lakše napravili promjene tamo.

Kao što je Kamil je napisao - mi ćemo pokušati riješiti sukob, ako autor MARCO1 neće uspjeti, ali prvo molim samo upitati ga o tome:)

Miguel86
06-07-10, 01:27
Problem je u tome da je Marko ne odgovor ništa se odnose na ovaj mod od 17. travnja.

Vidio sam mod puno puta i ja ne mogu vidjeti problem.
Da li vbet bilo VRSTA prepisati URL svake stranice? maeby taj razlog.

vBET
07-07-10, 12:01
Da - vBET prerade URL-ove držati prijevod praćenje.

Ako ne možete kontaktirati sa autorom drugi mod, mi ćemo vas podržati. Samo imajte na umu da su naši kupci - korisnici plaćene verzije su uvijek prioritet. Nadam se da vi to možete razumijeti i da je to prihvatljivo, jer ćete izaći Podržavam ionako.

Kamil će ga nositi u slobodno vrijeme. Molimo Predsjednik mu pristup za Vaš Admin CP i FTP. Također imajte na umu da neće moći da počnu raditi na tom pitanju ovaj tjedan.

Miguel86
07-07-10, 22:32
Ja sam poslao prijavu za njega.

Hvala unaprijed za vas strpljenje.

Miguel86
13-07-10, 12:33
Svaka vijest o tom problemu?

kamilkurczak
13-07-10, 13:29
ok pokušat ću to popraviti sada ..
Imam jedan zahtjev. Možete li opisati exacly gdje mogu pronaći taj problem na Vašoj web lokaciji? ono što sam trebao učiniti?

Još jedan zahtjev: Mogu li promijeniti admincp jezik na engleski?

Još jedan zahtjev: u kojem dijelu foruma mogu pisati test postove?

Miguel86
13-07-10, 15:19
Ja ne znam zašto, ali sada problema ne happends: S to je najviše čudno što sam vidio u puno vremena: S žao da kukac vas, ako happends drugi put ću vas ažurirati.

kamilkurczak
13-07-10, 17:25
Bio sam u admincp i ja učinio nešto, ali ne znam zašto je sada radi .. velik

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1