PDA

View Full Version: Riješen Neki problem sa VBSEO?



sergarch
15-06-10, 19:29
Pozdrav, prijatelji!
Imam čudan problem. Moj forum s VBET radi savršeno na dva jezika-ruski i engleski, ali kad sam testirati različitim jezicima, jedan dio moj forum Linkovi promjene tih jezika i napraviti "Stranica nije pronađena" pogreška
Ovdje primjera na ruskom i engleskom jeziku:
.xxx.org/none-english-speackers-visitors/25-welcome.html (radi savršeno).
U hebrejskom:
.xxx.org/iw/none-english-speackers-visitors/25- רצוי. HTML (stranica nije pronađena).
U Korejski:
.xxx.org/ko/none-english-speackers-visitors/25- 환영. HTML (stranica nije pronađena).
Pretpostavljam da je problem u konfiguraciji VBSEO, ali može biti u VBET konfiguraciji previše.
Molimo Vas savjetovati. : Zbunjen:
Hvala Vam.

PS Samo rješava VBSEO postavke:
Postavite opciju General Settings-> Zamjena znakova-> "Zamijeni Non-Engleski Likovi u URL-ove?" na "Keep Non-Engleski Likovi u URL-ovima.

kamilkurczak
16-06-10, 09:46
halo,

Hvala za pojašnjenja:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1