PDA

View Full Version: Riješen Hvala vbet ali sam primijetiti neke čudne problem s cmps_index stranicu



symbianist
15-06-10, 14:28
Hvala vbet ali sam primijetiti neke čudne problem s cmps_index stranicu.
Imam cmps_index.php Pag preimenovana u bindex.php. Ali kad sam pokušava kliknite trnalstor primjerice arapski, to pokazuje rez vezu kao što je


www.mywebsite.com / ar / b
koji je navodno će se


www.mywebsite.com / ar / bindex.php

A to je isti za sve prijevod. Što ću učiniti kako bi riješili ovu pogrešku. hvala unaprijed.

vBET
15-06-10, 17:35
vBET smanjuje index.php iz URL-a - to je razlog zašto ste ovaj problem. Za brzo popraviti molim:
1. Urediti datoteku / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Find:


if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Zamijeniti:


if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}


Molimo Vas da potvrdite to pomoći. Mi ćemo se uključiti u sljedećem izdanju, tako da će se smiriti o tome tijekom ažuriranja:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Ja sam u krivu. To je originalni index.php preimenovan u bindex.php i moj cmps_index.php biti index.php.
Moj prevoditelj u index.php (izvorno cmps_index.php) čini radi u redu, ali bindex.php (izvorno index.php) ne radi.

I ne možete pronaći ovo koda u / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php


if (lažne! == strpos ($ adresa 'index.php') & & lažno === strpos ($ adresa '/ arhiva /')) {
$ Adresa = str_replace ('index.php','',$ adresa);
}

To je ono što sam u / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

if ($ indeks = strpos ($ adresa 'index.php')) {
$ Adresa = str_replace ('index.php','',$ adresa);
}


Molim odgovor što prije.

vBET
16-06-10, 20:08
OK - ovaj kod koji ste našli je jedan. Dao sam ti broj od verzija nije objavljena još. No ne koristite ga - jer je pitanje je nešto drugo što ste opisali na prvom mjestu.

O stvarnom broju. Prvo - pobrinite se da nije učinio neki vBSEO postavke (kao što je običaj napisati ili nešto).

Kada ćete biti sigurni da to nije vBSEO, molimo AM vaš forum URL i korisničke podatke za Admin CP, vBSEO CP i FTP - morat ćemo provjeriti ga na mjestu.

vBET
05-07-10, 07:41
Budući da je otišao u PM - potvrdu može izdati biti zatvorena?

vBET
07-08-10, 11:56
Nema potvrde - zatvaranje pitanje. U slučaju ako je još uvijek aktivan molimo Vas da odgovorite ovdje i to će biti otvoren.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1