PDA

View Full Version: Riješen ne traslation



xfofo_ksax
12-06-10, 09:13
ne traslation

http://img815.imageshack.us/img815/4372/capture11v.png

kamilkurczak
13-06-10, 13:00
halo,

probati ovaj rješenje http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Forum jezik opciju imate u admincp -> vBET-> Glavni

xfofo_ksax
14-06-10, 08:08
1. Vi ne lopatara upute. Morate konfigurirati mogućnost jezik foruma. Samo konfigurirati mod >>>>>>>> sam učinio
2. Postavite krivo Google Prevođenje API ključ - postavite ga na odgovarajuću vrijednost ili ga ukloniti (ne preporuča - samo ga postaviti na odgovarajući način) >>>>>>>> sam ga dobio i postavite ga
3. Iz nekog razloga bio blokiran od strane Googlea>>> Google indeksirana moje stranice, ali kako znam da je moj site je blokiran

kamilkurczak
14-06-10, 11:37
indeksiranje nema prijevoda.

vjerojatno ste je bio blokiran od strane Googlea.

molimo Vas da googletest.php datoteku i staviti ga na poslužitelju:
Ovdje imate punu rješenje (s kodom)
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

xfofo_ksax
14-06-10, 14:05
rezultat je

Početna prijevod testa
Rezultat:
Test pogreška: Ne URL skup!

kamilkurczak
15-06-10, 09:31
halo,
Ovo nije vBET pogreške, to je pogreška s kovrči.
morate pronaći rješenje na google za "bez url postaviti rotor pogrešku".

xfofo_ksax
15-06-10, 23:17
Ja stvarno nemam pojma
ali ono što sam želio znati
je ovaj problem dolazi iz poslužitelja postavke? ili gdje?

vBET
15-06-10, 23:55
Kao što možete vidjeti ćete dobiti pogreška iz Curl knjižnica - tako da ćete morati tražiti odgovor u Curl području. Molimo prvo se uvjerite da ste testirali s odgovarajućim kodom - da nema bilo kakvih dodatnih znak staviti greškom (kao što je ulazak prije spremiti). Ovaj test kod je također dostupan u pakiranju vBET / do-not-upload/tools/googletest.php.

Imajte na umu da pružamo ovdje vBET podršku. Ako problem nije u vezi s vBET ne napravili daljnje istrage, inače bismo riješiti bilo koji problem bilo djece. To nije naša uloga. Trenutno znate gdje postoji problem. Molimo istražiti ovo. Mi smo odgovorni samo za vBET kod i ako se nešto ne izvan njega mi jednostavno ne možemo biti odgovorni za to.

Napravila sam malo Google u potrazi za svoju poruku o pogrešci, a pronašao 1 savjet o pogrešnom statički imena - to je razlog zašto sam molba da ponovno provjeriti kod vašeg testa. Pronađeno nema drugih savjeta. Na kraju, molimo samo kontaktirajte davatelja usluge hostinga na rješavanju problema s poslužiteljem. To može biti na poslužitelju konfiguraciji razini to može biti na Curl knjižnica bug. Ne mogu reći.

Znajte da to nije konačno rješenje, ali se nadam da barem znate gdje ići sada. Kao što sam napisao - to nije problem vBET i to je izvan naše kontrole. IT je neki od vaših poslužitelja problema i nadamo se da će ga nositi brzo - to ne sebe onda sa svojim hosting usluga podrške:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations