PDA

View Full Version: Već učinjeno Promjena Copyright teksta?!



mario06
08-06-10, 20:00
Mogu li promijeniti Copyright teksta na nešto više stručnih jer ja ne izgledaju danas izgleda to, vBSEO autorskim pravima izgleda lijepo.



Integracija s Google prijevode vB Enterprise Prevoditelj 3.3.4


Kao što možete vidjeti ovdje samo riječ vBSEO je povezan, a ne cijelu liniju dajući mu više profesionalni izgled:

SEO by vBSEO 3.5.0

vBET
09-06-10, 11:27
Kao što sam shvatiti što razmislite o kraći kao i više stručnih. To bi moglo biti istina, ako odluka tekst kratko će biti cilj. Imajte na umu da u najkraćem mogućem tekst nije naš cilj u slučaju kredita link i to je profesionalna u ciljeve koji se ostvaruje:)

U svakom slučaju mi ćemo razmotriti vaš prijedlog i provjeriti kako bismo mogli učiniti kraći bez gubitka njegove profesionalnosti.

mario06
09-06-10, 14:54
To je ukupna dužina ne smetaju mi, ali nešto ovako izgleda više stručne oherwise čini se kao da je freeware softver učitava s oglasne veze.


Automatski Google prijevode vBET 3.3.4
Samo vBET linkove na stranice, izgleda lijepo zar ne? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1