PDA

View Full Version: Drugi Priča o uspjehu



VGF
01-06-10, 16:15
Ja samo sam imao plugin instaliran na kao što su 10 dana (plaćena verzija), a već su udvostručili količinu normalno posjetitelja. I to dalje raste iz dana u dan.

Neki od mojih najboljih odredišne stranice sada su više popularan i više posjetiti u drugim jezicima ... u odnosu na moj zadani engleskom jeziku.

To je oko 2 do 3 dana za hitove iz drugih zemalja kako bi polako početi pojavljivati. No, zadnjih par dana što ste se povećava dramatično.

Ja vbSEO imati instaliran kao dobro, a također preporučuju da za druge. Kao što je važno da su ključne riječi u naslov Vaš URL kao i završava s. Html. Imam ne pokušao vBulletin 4,0 metoda URL optimizacija, tako da nisam siguran koliko dobro da je jedan djela.

Jedna stvar znam sigurno je, vidjet ćete vrlo malo povećava prometa ključnih riječi ukoliko Vaše stranice nisu optimizirane SEO i dalje završavaju u. Php

Također, nikada nisam izmjena moje vbSEO Sitemap uključiti druge jezike. Infact sam invaliditetom vbSEO Sitemap potpunosti, tako da je Google polako mogao otkriti sve na svoju vlastitu. Kao što je učinio ispravno. Ne morate da pošaljete svoje stranice na različite verzije Google ili ... To će pronaći svoj sadržaj automatski i to mjesto u njihovim odgovarajućim tražilice. (Google Kina, Indija Google, itd.)

Hitovi su bili toliko povećanje u posljednjih nekoliko dana da sam morao isključiti "tko je online" i druge kozmetičke značajke vBulletin da bi poslužitelj učitavanje dolje.

Michal je genije, a to čep slatkiš magarac.

Samo bug sam naletio na pri instalaciji je da sam "slobodan marke" verziju vBulletin. Dakle, kad sam uklonio autorskim pravima, to zabrljati sa funkcije vBet kao dobro. Ali sve je dobro sad i osoblje ovdje mi je pomogao riješiti.

Sati za URL.

VGF
26-06-10, 16:26
Malo nakon mjesec dana da taj dodatak instaliran, ja još uvijek vidim oko 75% prometa porast od prije.

S obzirom da su već uzimajući tisućama posjetitelja dnevno prije nego što instaliran taj dodatak, ja bih uzeti u obzir ovaj veliki uspjeh.

Druge tvrtke kao što su vbSEO je rekao da bi se samo privremeno prometa smečirati za tjedan ili 2 i taj sve .... dobro, oni su bili u krivu.

Usput, ne smetaju težak da biste dobili dobar savjet od njih oko ovog dodatka, oni 'bio protiv nje za više od godinu dana .... vjerojatno jer je njihova svađa nisu to izmislili .. : Rolleyes:

vBet stijena!

motshy
23-09-10, 19:57
Drago mi je čuti ovo

Octavius
23-06-11, 05:07
Zvuči izvrsno!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1