PDA

View Full Version: Molimo za pomoć



daguar
29-05-10, 01:01
OK, OK, sam instalirao bez pogreške, ali to je problem, molim pomoć Upozorenje: set_time_limit () [function.set-rok]: Nije moguće postaviti rok u sigurnom načinu rada u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 148 Kako pomoći Acill

web: heroesuo.net / forum

haiduongbk
29-05-10, 01:50
oh. Jeste li problema sam naišao na ovu besplatnu verziju. Ta se pogreška pojavljuje kada poslužitelj na siguran način = on. Program prevodi ih na siguran način = off. Na taj način možete dodati kod za konfiguriranje htacess to onemogućiti:

php_flag safe_mode off
Problem će biti riješen uskoro - Neki blok za upravljanje računalom putem safe_mode htaccess datoteka.. To je php_flag safe_mode off neće raditi. Dakle, možda ćete morati kontaktirati vaš domaćin poslodavcima riješiti taj problem. - Ali, postoji problem kad sam čuo za sigurnom načinu rada = isključeno, potencijal za veći hack. Dakle, kako mogu riješiti ovaj problem nije admin vBET

kamilkurczak
31-05-10, 12:44
Jednostavno isključite sigurnom načinu rada


safe_mode = off

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post15

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1