PDA

View Full Version: Već učinjeno Ostavite dio naslova članaka u CMS, bez prijevoda



trevis
26-05-10, 01:49
Kako napustiti dio naslova članaka u CMS-u, bez prevođenja? Pokušao " and " , Ali to nije posao. Rezultat JE Nesto ovako: naslov članka u CMS-u: Čeka "PX Deq Credit: send blkd"?
Naslov na engleskom jeziku: "Čeka PX DEQ Credit: Pošaljite blkd"? - Što su točno! Naslov na portugalskom: esperando "PX DEQ Credito: Enviar" blkd? - Pogrešno! Pravi način JE: esperando por "PX DEQ Credit: poslati blkd"?. Hvala ti Puno.

vBET
27-05-10, 06:18
U ovom trenutku to nije podržan. Imamo notranslate BBCode ali to radi samo u porukama, a ne s naslovima. Ja ću premjestiti ovu temu na zahtjev za istaknutom snimkom i ostaviti u obzir stanje.

vB nije prijateljski uopće za bbcodes u naslovima. Također smanjuje naslova u mnogim mjestima, a imali smo dosta problema kako bi langtitle rad. Dakle, najvjerojatnije nećemo podržati uskoro notranslate u naslovima. Ipak - mi ćemo imajte to na umu.

vBET
10-08-10, 00:27
Ovo je već prihvaćen i mi smo ideju rješenje koje će omogućiti da napusti bilo koji dio naslova nije preveden. Molimo pogledajte ovdje za detalje: Također napominjemo da je u stanju prihvaćena.

kamilkurczak
15-12-10, 10:33
Pozdrav,
Već učinili.
Molimo Vas da pročitate ovaj post s rješenjem:

testiran!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations