PDA

View Full Version: Instalacija



daguar
25-05-10, 00:10
Ja skinuti besplatnu verziju svog Želim koristiti vBET nikada razumjeti stvar postavljanje: zbunjeni: lijepa i opisno kao tip instalacije Žao mi je .... dobro djelo zahvaljujući

vBET
25-05-10, 06:42
Pa ja kladiti da ste razumjeli "Save" gumb, tako da ne postoji način na koji vi ne razumijete stvar;)

Dakle, molim vas - posebno koji dio ne razumiješ. Rado će vam pomoći:)

Također Imajte na umu da morate konfigurirati barem vaš forum zadani jezik da bi mogli raditi s vBET.

daguar
25-05-10, 23:35
vbulletin.org / forum / showthread.php? t = 220886 ja skinuti epizode 4 Jasno mi je da ste unijeli ovaj link koji od 4 dijela u FTP poslati dobro djelo .... ti reći točno ...

vBET
20-07-10, 21:33
Molimo samo citat tekst koji pišete o hrabar i napravio točno dio koji nije understable.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1